gebe
  1. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230

Çünkü hala seni...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

Unutulmuyor, bitmiyor, geçip gitmiyor…Her gece olduğundan biraz daha muhtacım sana.Kırgınım aslında, kızgınım…Hayır sana değil; Seni kırıp üzen şu aptallığıma… Ne olursa olsun! Zamanım da mekanım da değişmiyor. Hep her zaman aynı yere çıkıyor bütün yollar; Sana!..
    Uzun zaman oldu içimdeki maviler donalı. Kendim seçtim sevdayı tek başıma yaşamayı. Yalnızlığımın sorumluluğunu taşıyacak kadar da yürekli olduğumu düşünür ve söylerdim herkese gururla. Geceler sancı olur işlerdi içime ama yüreğimde yaşattığım sevdamı düşündükçe, içime yayılan sıcaklık alıp götürürdü tüm sancılarımı…
    Ne kadar zamandır böyleyim, ne kadar zamandır en yakın dostum özlem, hatırlamıyorum. Sanki zaman durdu. Evet özlüyorum ve özlemeyi de seviyorum.
    Çünkü özlemin içinde aşkım, mutluluğum, umutlarım var. Gidenlerin ardından ağıt
    yakmamayı öğreneli çok uzun zaman oldu ama sen bambaşkaydın. Kimseyi senin kadar
    sevmemiştim ki. Seni birine anlatmaya kalksam sözcükler yetmiyor, kelimeler
    acizleşiyor. Neye benzetsem, hep bir yanın eksik kalıyor…
    Gülemiyorum artık? En iyi yapabildiğim şeyi kaybettim? Aslında önce seni ve senle birlikte herşeyimi kaybettim. Yanımda yoksun. Olsan sarılırdım sana sıkı sıkı. Bırakmazdım, sıkılır, bağırır çağırırdın ama ben biraz daha fazla
    sarılırdım sana. Biliyorum benden bağımsızdın, hiç sahip olamadım sana. Olmakta istemedim aslında, çünkü hep yanımda olacaktın… Ya da ben öyle sandım…
    Dinlediğim her şarkıda, her yağmurda ıslanışımda, dalgaların kayalara çarpışında, her nisanda ve her eylülde, sen yeniden gidiyorsun benden. Ben bu ayrılışların acısını yaşarken, birgün gidebileceklerini düşünerek, kimsenin gelmesine izin vermiyorum…
    Sana ilk satırlarımı yazdığımda, yine mum ışığı vardı odamda. Soğuk, beyaz bir
    defterin her şeyi hayale dönüştüren sayfalarında, ilk kez seni yaşamıştım. Şimdi
    uzun yağmurların ardından yine mum ışığıyla dolu odamda, yine ve hala sana yazıyorum. Çünkü ben her hayal kırıklığım, her duvara çarpışımdan sonra hala sana dönüyorum.
    Ortasından kopartıldığı için hiçbir zaman sonu gelmeyecek günlerimize dönüp, hala seni arıyorum. Çünkü hala seni …

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    şekerimm ellerine sağlıkk :18:

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Emeğine sağlık canm..

4. GÜLKSKN

GÜLKSKN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Unutulmuyor, bitmiyor, geçip gitmiyor…Her gece olduğundan biraz daha muhtacım sana.Kırgınım aslında, kızgınım…Hayır sana değil; Seni kırıp üzen şu aptallığıma… Ne olursa olsun! Zamanım da mekanım da değişmiyor. Hep her zaman aynı yere çıkıyor bütün yollar;
    Sana!..
    çünkü hala seni....

:18:emeğine sağlık sekerim :18:

5. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Tşkr ederimmm melişlerimmm

Çünkü hala seni... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni Seviyorum çünkü.....

Seni Seviyorum çünkü.....

Bir insanı sevmek için kaç bahaneniz olabilir ? hangi özellikleridir sizi ona baglayan ? sevdiginiz sizin için neden wazgeçilmez? bi insanı sebepsiz sevebilirsiniz ama onu tanıdıkça sevmek için binlerce neden bulabılırsınız.
  2. Çünkü seni hala

Çünkü seni hala

Unutulmuyor, bitmiyor, geçip gitmiyor... Her gece olduğundan biraz daha muhtacım sana.Kırgınım aslında, kızgınım…Hayır sana değil; Seni kırıp üzen şu aptallığıma… Ne olursa olsun! Zamanım da mekanım da değişmiyor. Hep her zaman aynı yere çıkıyor bütün yollar; Sana!.. Uzun zaman oldu içimdeki maviler donalı. Kendim seçtim sevdayı tek başıma yaşamayı. Yalnızlığımın sorumluluğunu taşıyacak...
  3. Seni sevmek istiyorum..Çünkü;

Seni sevmek istiyorum..Çünkü;

SENİ SEVMEK İSTİYORUM ÇÜNKÜ Adını duymak istediğimde titremek. İçimdeki sevda telleri titriyor olucak Erimek su olup akacağım sanki sana Su olsam da sana akmak için yol bulurum ben Ayaklarının dibine göl olurum Sen bu aşk suyu ile yıkanırken Seni düşünmediğim tek bir an bile yok Senin hasretine tutsak olmak isterim Hasret dedim de,seni özlemenin bu kadar zor olacağını öğrenicem. Bir...

Sayfayı Paylaş