cünüp olan kadın çocuğunu nasıl emzirir?

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye

cünüpken bebeğe bakılırmı kadınlar nasıl cenabet olur cünüp bebek emzirmek cenabetken emzirmek cünüpken Emzikli bir kadının çocuğu ağlarsa, gusül fırsatı da yoksa, göğsünü yıkayarak çocuğuna süt verebilir.
    kaynak
    büyük kadın ilmihali

2. Münzevi

Münzevi Aktif Üye

Teşekkürler Pelinim. Dinimizin güzel kolaylıklarından bir örnekti.

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Yalnız emziren kadının gusul abdesti aldığı zaman her iki gögüsünden 3 damla süt akıtması gerekir kaynak:marifetname eemeğine sağlık canım

büşra.shid bunu beğendi.
  4. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye

bende bunu düşünmedim degil.hamileyim ve diyordum fırsat olmassa nasıl olck diye..bilgi için tşk...
    bide şu varmış 40 çıkmamış bebek adet dönemindeki kadının kucagına verilmez diye..dogrumu bu acaba bana pek mantıklı gelmiyor

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Yok canım öyle bir şey batıl inançtan başka bir şey değil güya çocuğu verdinmi 40 basar çocuğu hasta olur hepsi batıl inançtan başka bir şey değil:)

6. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye

bencede yani çok saçma..bu kadınların en dogal durumu.insanlar bazı şeylerinasıl degiştirip abartıyor..

7. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye

8. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye

ay daha ögrnemedim galiba

9. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye

emeğine sağlık canım

10. Münzevi

Münzevi Aktif Üye

Cehaletle savaşmanın en iyi yolu öğrenmek ve öğretmeye gönül vermektir sevgili melekler. Bu tabuları ve kulaktan dolma batıl inançları ancak böyle yıkabiliriz...

11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye

böyle birşeyi ilkdefa duydum emziremiyomuydu yaniii

12. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye

evet canım

13. lavinya07

lavinya07 Banned

güzel ve önemli bi bilgiydi teşekkürler

cünüp olan kadın çocuğunu nasıl emzirir? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çocuğunu kaybetmek

Rüyada çocugunu kaybeden kadini görmek, ferahliga, sevince ve yücelige isaret eden bir mahzunluktur. Bazen bu rüya evlad ve annenin kaybolmasina isarettir.
  2. Dayak yiyen kadın çocuğunu dövüyor

Çocukluğunda ya da evliliğinde şiddet gören kadınların yarısı, çocuklarına da şiddet uyguluyor. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Işıl Vahip ve Dr. Özge Doğanavşargil’in 100 evli kadınla yapıtığı ‘aile içi şiddet’ konulu araştırmada, bu kadınların yüzde 42’sinin hem çocukluklarında hem de evliliklerinde aile içi şiddete maruz kaldıkları saptandı....
  3. Dayak yiyen kadın çocuğunu dövüyor ( Dayak yiyen kadınların çilesi )

dayak yiyen kadın resmi Dayak yiyen kadın çocuğunu dövüyor Çocukluğunda ya da evliliğinde şiddet gören kadınların yarısı, çocuklarına da şiddet uyguluyor. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Işıl Vahip ve Dr. Özge Doğanavşargil’in 100 evli kadınla yapıtığı ‘aile içi şiddet’ konulu araştırmada, bu kadınların yüzde 42’sinin hem çocukluklarında hem...
  4. Tehlikede Olan Kadın Ne Yapmalı?

şiddet gören kadın nereye başvurmalı Kendini tehlikede hisseden kişi ne yapmalı, ölüm ve şiddet korkusu yaşayanlar nereye başvurmalı ve kimlere sığınmalı, canınız tehlikedeyse ve tehdit ediliyorsanız bir kadın olarak ne yapmalı, hangi haklarınızı nasıl kullanmalısınız, bunu biliyor musunuz ? Şiddet ve tehdit gören kadının yapması gerekenler ve başvurması gereken merciler ! Tehlikedeyseniz!...
  5. Rüyası gerçek olan kadın!

Diyarbakır'da okuyan üniversite öğrencisinin rüyasında gördüğü binanın enkazından 3 kişi çıkarıldı. Diyarbakır Üniversitesi Kuaförlük bölümünü okuyan İstanbullu Deniz Gökçenlik, namaz kıldığı sırada gördüğü rüyada, Erciş ilçesinde bir binanın enkazını yaşayan insanların olduğunu fark etmesiyle yola koyularak hayatında hiç görmediği Erciş'e geldi. Gökçenlik, rüyasında gördüğü binayı...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. cünüpken bebek emzirilirmi

,
  2. hamileyken cünüp gezmek

,
  3. cünüpken bebek emzirilir mi

,
  4. cenabetken bebek emzirilirmi,
  5. cünüp bebek emzirilirmi,
  6. abdestsiz bebek emzirilirmi,
  7. gusul abdestsiz bebek emzirme,