gebe
  1. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

cyclo_progynova kullanan var mı?

Konu, 'Gebelik' kısmında elisev tarafından paylaşıldı.

cylo prognova ile hamile kalınırmı cyclo progynova kullananlar yardim lütfen cyclo progynova faydaları hamile kalınırmı kullanırken kızlar ben doktora gittim benim kanam durmuyo ve erken erken adet oluyorum herşey normal sadece pko var oda böyle yapmaz diyo.bu ay bi ap verdi adet düzenleyici işte cyclo diye.biraz araştırdım kimisi çocuk olursa sağlıksız olur diyo kimisi çok kilo aldım diyo..ama doktorum kilo da yapmaz ayrıca hamile kalabilirsin dedi..kullannan varmı yada bu apla hamile kalan var mı lütfen yazın...

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ben kullandımm cnm ve hic bi yan etkisini gormedim

Son düzenleme: 4 Haziran 2010
  3. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    sağol canım ya peki ne kadar kullandın yani bebeğin olmasında faydası oldu mu

4. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    kızlarr yokmu başka...

cyclo_progynova kullanan var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. preseed kullanan var mı ?

preseed kullanan var mı ?

preseed kullananlar preseedle hamile kalanlar orgametril kullanırken hamile kalınırmı merhaba arkadaşlar ben bu sıtenın yenı uyesıyım sızlere sormak ıstedıgım preseed jel kullanan var mı aranızda bu jelın hamıle kalmaya yardımcı oldugunu duydum eger kullanan varsa sonuclarını yazarsanız sevınırım:hmm::hmm::hmm::hmm:
  2. Airfryer Kullanan Var Mı?

Airfryer Kullanan Var Mı?

philips airfryer kullananlar philips airfryer kullanan yorum Kızlar philips sıfır yağla patates kızartan fritöz yapmış dün bi mağazada gördüm de pek inanamadım var mı böyle bir şey gerçekten? Kullanan var mı ?
  3. Derma Seta Kullanan Var mı ?

Derma Seta Kullanan Var mı ?

Arkadaşlarım internet üzerinden bundan 1 hafta önce aldım ve kullanmaya başladım. Acaba kullanan var mı tam olarak bunu nasıl kullanmalıyım. Yara bere içinde kaldım ya acemilikten :)
  4. Marincap Kullanan Var Mı??

Marincap Kullanan Var Mı??

Merhaba, 8 haftalık hamileyim. Doktorum destek olarak marincap'ı önerdi. Daha önce kullanan, fayda ve zararları hakkında bilgi verebilecek olan var mı???
  5. progestan kullanan var mı

progestan kullanan var mı

progestan kullanan var mı? bel agrısı yapıyor mu cvp yazın lutfen

Sayfayı Paylaş