Dağınık topuz yapımı resimli anlatım

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

dağınık topuz nasıl yapılır resimli anlatım dağınık topuz yapma
    kolay dağınık topuz yapımı

biz kadınların vazgeçemediği saç modelleri arasında gelen dağınık topuz modelleri, bu sayfamızda zor görüntüsünü yitiriyor ve tercihini daha da arttırıyor Melek'lerim. Çünkü, birazdan kolay dağınık topuz yapımı hakkında bilgi edineceğiz de ondan :) İşte Melek'ler, sizlere evde dağınık topuz yapımı resimli anlatım hemde :)

karakuzu bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye

ben evde çoğu zman kendim yaprım şekil verirm saçalrıma kuaföre pek gitmeme

3. BAŞAK.ece

BAŞAK.ece Forum Okuru

en iyisi kendin evde yapmak :D

ayla89 ve *Lena* bunu beğendi.
  4. *Lena*

*Lena* Üye

Bebek olduğundan beri bakım falan kalmadı bende :D

ayla89 bunu beğendi.
  5. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

ilk bastakini cok sevdim hem dogal hem guzell

ayla89 bunu beğendi.
Dağınık topuz yapımı resimli anlatım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Photoshop’da Sigara Yapımı...ResimLi AnLatım...

File>New ile açılan New Penceresinde Name moke yazdık, Width:120 pixels, Height:280 pixels, Resolution:72 pixels/inch, Mode:RGB aaaaaaas:White olan yeni bir döküman açtık. Palet Üst Rengini (Foreground Color) #F7AB5F, Alt Rengi (Background Color) #F7DB7F olarak seçtik. Edit>Fill>Foreground Color ile boyadık. Filter>Noise>Add Noise ile ayarlarınıda Amount: 5, Gaussian ve...
  2. RollOver Yapımı ImageReady [ Resimli Anlatım ]

rollover image yapımı imageready slices image ready resimli anlatım photoshop rollover İstediğiniz boyutlarda yeni bir dosya açın.Yeni bir layer açın. Rounded Rectangle Tool aracını alın ve ekranınızın üst kısmında yer alan Radius ayarını 40 olarak değiştirin. Butonunuzu çizdikten sonra Rasterize Layer yapın. Layer>Rasterize>Layer... Şimdi butonun...
  3. Pirinç örgü yapımı resimli anlatım

pirinç örgü anlatımı örgü pirinç yapımı örneği yapımı 1-İpliğin yönü kendimize doğru, 1 ilmek ters alınır, 2 2-Ters ilmek örülür… 3-İpliğin yönü arkaya çevrilir. 4-1 ilmek düz örülür, 5 5-Sonraki sıralarda düzün üstüne ters, tersin üstüne düz örülerek devam edilir. Örneğin bitmiş hali.
  4. Değişik Topuz Modelleri Yapımı (Videolu Anlatım)

değişik topuz modelleri topuz modelleri 2011 yapılışı ve yapılışları ve yapımı videolu değişik topuz modelleri, yapılışları, çeşitleri, nasıl yapılır, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Evde kısa zamanda yapabileceğiniz basit topuz modelleri hakkında fikir aalabilmek için eklediğim videoları izleyebilirsiniz..:tik:...
  5. Şahane örgü topuz yapımları (resimli anlatım)

Bu konu; örgü topuz yapımı hakkında bilgi vermektedir. İş toplantılarında daha ciddi bir kadın, akşam yemeklerinde şık bir kadın yada kız isteme merasiminde hanım hanımcık bir kadın olmak için bu modellerden birini deneyebilrsiniz :tik: Tek yapmanız gereken saçlarınızı güzelce taradıktan sonra yukardan örmeğe başlamak olacak. İsterseniz balık sırtı örgü onu yapamam derseniz düz örgüyle...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. dağınık topuz nasıl yapılır resimli anlatım

,
  2. dağınık topuz yapımı resimli anlatım

,
  3. evde topuz nasıl yapılır resimli anlatım

,
  4. ev topuzu nasıl yapılır resimli anlatım,
  5. günlük dağınık topuz nasıl yapılır resimli,
  6. evde dağınık topuz,
  7. dağınık topuz resimli anlatım,