gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Daha Önce Duymadığınız Temizlik İpuçları!

Konu, 'Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

temizlik ipuçları, temizlik tüyoları, temizlikle ilgili pratik bilgiler

Sevgili melekler, kadın olarak temizlik hepimizin takıntısı. Erkeklerin pek çoğunun umrunda olmayan bu his genetik olsa gerek. Her zaman evimizin derli toplu ve temiz olmasını istiyoruz ama bu bizi hayli yoruyor. Fazla yorulmamak ve her daim temiz olabilmek için de bazı ipuçlarından faydalanmamız gerekiyor. Şimdi sizlere vereceğimiz ipuçlarının büyük kısmını muhtemelen hiç duymadınız. O halde deneyin ve görün :)

temizlik.jpg

Daha Önce Duymadığınız Temizlik İpuçları! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. malatya daha önce denizmiş

malatya daha önce denizmiş

450 binden fazla kişiyi barındıran koskoca Malatya ili bundan 5 milyon yıl önce denizmiş... Maden Tetkik ve Arama (MTA) Orta Anadolu 4. Bölge Müdürlüğünün diri fay hatlarına yönelik olarak yürüttüğü çalışmalarda, Hatay, Kahramanmaraş, Malatya, Elazığ ve Hakkari'nin eski bir denizin açılma ve kapanma bölgesinde yer aldığı belirlendi. MTA Orta Anadolu 4. Bölge Müdürü Yunus Ay, AA...
  2. daha önce örgüden küpe görmüşmüydünüz...

daha önce örgüden küpe görmüşmüydünüz...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. bunları daha önce görmüşmüydünüz

bunları daha önce görmüşmüydünüz

melkler bunları daha önce gördünüzmü bilmiyorum ama sizinle paylaşmak istedim özellikle ikizlere bayıldım umarım sizde beğenirsiniz Dünya'da sadece Kabe uzaydan bakılınca beyaz gözüküyormuş. Kabe'nin etrafı siyah bir kumaşla kaplıdır. Kabe'yi oluşturan duvarlar siyah renkli granit taşlardandır ve üst kısmında örtü olmadıgı için uzaydan yada her nereden bakarsanız bakın üst kısmı acıkta...
  4. Temizlikle ilgili pratik ipuçları verin

Temizlikle ilgili pratik ipuçları verin

Bıktım bu temizlik işinden, o kadar nankör ki, bir yeri yapıyorum diğer yer ayağa kalkıyor. Lütfen melekler, içinizde vardır hamaratlar, bana pratik temizlik için ipuçları lazım, yardım edin :S
  5. Hızlı Temizlik Yapmanın İpuçları

Hızlı Temizlik Yapmanın İpuçları

hızlı temizlik hızlı temizlik yapmanın yolları hızlı temizlik nasıl yapılır Sevgili melekler, hele de çalışıyorsanız, temizlik yapmak size hayli zor ve yorucu gelebilir. Özellikle haftasonları gelecek misafir karşısında tüm gününüzü hem temizlik hem de ikramıklara harcamak zorunda kalabilirsiniz. Oya günde sadece birkaç dakikanızı ayırarak evinizin her zaman derli toplu ve temiz olmasını...

Sayfayı Paylaş