gebe
  1. ulb

ulb Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Dantel işi

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında ulb tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba; Ben evde dantel işi yapmak istiyorum. Şu anda çalışıyorum bi firmada ama memnun değilim işimden ve ayrılmak istiyorum. Dışardan üniversite okuyorum. Okulum henüz bitmediği için belli bir mesleğimde yok yani. Evde de boş boş oturmak istemiyorum. Dantel işinden de anlıyorum ve severek yapıyorum. Evde parayla dantel örmek istiyorum. Eğer ilgilenenler varsa lütfen ulaşın bana. Acil cevap bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim...

Dantel işi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dantel

Dantel

Dantel yoksulluğu simgeler. Bir düşmanınızla problemler yaşayacaksınız demektir. Güzel işlenmiş dantel, iyi haberlerin işaretidir. Dantel örmek bir şeylerin ters gideceğini ve bu nedenle para bakımından sıkıntılı günler yaşayacağınızı belirtir. Bir düşmanınızla sorunlar yaşayacaksınız. Güzel işlenmiş dantel, güzel haberlerin simgesidir.Rüyada dantel evlilik kısmeti demektir. Dantelin rengine...
  2. çeyizlik el işi dantel yatak örtüsü modeli

çeyizlik el işi dantel yatak örtüsü modeli

yatak örtüleri modelleri el işi yatak örtüsü modelleri dantel örtüsü elişi yatakörtüsümodeli
  3. 2012 tığ işi dantel elbiseler

2012 tığ işi dantel elbiseler

Tığ İŞİ Dantel elbise modası 2012 tığ işi dantel elbiseler tığ işi dantel elbise modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve dantel elbise modelleri arayan siz sevgili misafirler, bu sayfamızda sizler için tığ işi dantel elbise modellerini sunuyoruz.
  4. İşte size Dantel Yaka Modelleri 2012

İşte size Dantel Yaka Modelleri 2012

Dantel Yaka Örnekleri Dantel Yaka Modelleri 2012 Eskiler bilir, ilkokul yıllarında dantel yakalar öğrencilerin şıklığını belirlerdi adeta :) Sevgili Melek'ler, bir misafirimizin ricası üzerine bizde bu sayfamızda dantel yaka modellerini sizlerle paylaşıyoruz.
  5. Dantel ve tığ işi supla örnekleri

Dantel ve tığ işi supla örnekleri

Günümüz de bazıları el işi göz nuru dantel modellerini demode bulsa da bana göre bu tür el işleri asla modası geçmeyen değerler arasın da bulunuyor. Kız beşikte çeyiz sandıkta diye hepinizin bildiği söz var ki... Her çeyiz sandığın da bulunması gereken el emeği örnekler, ister kullanılsın ister kullanılması yine de çeyizin için de bulunması gerekenler arasın da yer alıyor. Sizler için bu...

Sayfayı Paylaş