gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Davetiye Tasarruf Önerileri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

* Öncelikle davetli sayınızı tam olarak belirleyin ama davetiye sayısını, kötü bir sürprizle karşılaşmamak için bir miktar daha fazla bastırın. *Davetiye üzerindeki kabartılı yazılar fiyatın artmasına sebep olabilir.

* Matbaanıza, davetiye dışında başka bastıracağınız dökümanlar varsa hepsi için bir paket program yapmasını söyleyin.

* Davetiye ( kağıt, karton...) malzemesinin hafif olmasını sağlarsanız, fiyat yine düşecektir.

Eğer davetli sayınız 50 kişinin altında ise, resmi davetiye bastırmanıza gerek yok. Elle hazırlayacağınız davetiyeler uygun olacaktır.

Davetiye dizaynı için bilgisayarınızdan yararlanabilirsiniz.

Çok yakın dostlarınıza veya akrabalarınıza düğününüzü mail ya da telefon aracılığıyla aktarabilirsiniz. Böylece daha az miktarda davetiye bastırma şansına sahip olursunuz.

Davetiyenizde sadeliğe önem vermeniz sizi her zaman yüksek rakamlardan kurtaracaktır.

Davetiyelerin üzerine yazması için bir kaligraf tutabilirsiniz. Ama kaligrafı tanıdıklarınız, dostlarınız aracılığıyla iyi araştırın.

Davetiye Tasarruf Önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. davetiye sözleri

davetiye sözleri

komik davetiye sözleri davetiye yazıları örnekleri komik yazıları parti sözleri Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umut ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız. --------------------------------------- Gördüm diyebilseydim, eğer gördüğümü, Hiç kimse inanmazdı, hayal derlerdi. Bilseydiler, sende neler gördüğümü, Yıllarca hayal...
  2. ilginç davetiye...

ilginç davetiye...

ilginç davetiye sözleri değişik davetiye örnekleri değişik modelleri ilginç modelleri karikatürlü
  3. Benzinden tasarruf etmaniz için bazı öneriler

Benzinden tasarruf etmaniz için bazı öneriler

Zaman zaman benzin fiyatlarından şikayet eder dururuz devir tasarruf devri arkadaşlarım benzin fiyatlarına bir çözümümüz yok ama size benzini tasarruflu kullanmanız için bazı önerilerimiz var... Aracın üzerindeki hız kesici aksamları atın: Mesela aracınıza ekstra olarak taktığınız portbagaj daha fazla rüzgar gücünün tutulmasına neden olur. Bu da aracın fazla efor sarfetmesine yol açar....
  4. Yakıt Tasarrufu için önerileri

Yakıt Tasarrufu için önerileri

Yakıt tasarrufu için nasıl vites değiştirmek gerekir Yakıt tasarrufu için Merhaba Melek'ler, herşeyin pahalı olduğu bu günümüzde, misafirimiz yakıttan tasarruf etmek istemiş ve sormuş; yakıt tasaruffu için ne yapmak lazım diye... Biz de bu konumuzda yakıt tasarrufu için yapılması gerekenler hakkında bilgilere yer veriyoruz. Araçlarda yakıt tasarrufu yapmak için 2500-3000 devir de gitmek...
  5. Evde Tasarruf İçin Öneriler

Evde Tasarruf İçin Öneriler

evde tasarruf nasıl yapılır evde tasarruf yöntemleri Evde tasarruf yapmak, sadece maddi imkansızlıklar değil ülke ekonomisi düşünülerek de uygulanmalı melekler :) Ülke kaynakları olan suyu, elektriği, yakıtı gerektiğince harcamak hem kesemize hem de gelecek nesillerin yaşayacağı dünyaya bir yatırım niteliğindedir. Daha önce verdiğimiz yakıt tasarrufu bilgilerinden sonra bu yazımızda evde...

Sayfayı Paylaş