gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Davut Güloğlu 2009 Kopalım Bari

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

davut güloğlu 2009 davut güloğlu kopalımbari Hareketli şarkılarıyla ün yapan Davut Güloğlu, Kopalım Bari albümüyle yine yepyeni bir çıkış yapacak gibi gözüküyor. Özellikle taş fırın erkeği adlı şarkısıyla ile büyük beğeni toplayan fakat uzun süredir pek gündemde olmayan Davut Güloğlu bu yeni albümüyle tekrar zirveyi zorlayacak, hayranlarını koparacak gibi gözüküyor. Çok yakında müzik marketlerdeki yerini alacak olan Kopalım Bari albümü büyük merakla bekleniyor.
    Albüm çkış parçası olan kopalım bari son derece hareketli bir parça arkadaşlar İngilizceyle karışık bir parça ve yerinizde duramıyacaksınız buna emin olabilirsiniz:tik:

Kopalımbari gibi birçok hareketli parçaya raslamak mümkün ama duygusal parçalarda yok değil babam parçası bunlardan biri ben ilk dinlediğimde çok duygulandım:) ve albümün diğer parçalarına şimdi geçelim isterseniz bakalımalbümde başka hangi parçalara yer vermiş sanatçımız:tik:
    [​IMG][​IMG]
    1. Kopalım Bari
    2. Yalanına Dolanına
    3. Yaralı Kalbim
    4. Dur Biraz
    5. Çayır Biçerim
    6. Unutulmaz Yemin
    7. Uzak Ara
    8. Dörtlüleri Yakalım
    9. Dön Artık
    10. Ah Oy Oy
    11. Bir Daha
    12. Salla
    13. Babam
    14. Git Git
    15. Ay Işığı
    16. Çilesun
    17. Kopalım Bari ( 2. Versiyon )

Davut Güloğlu 2009 Kopalım Bari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Davut Güloğlu - Terzi

Davut Güloğlu - Terzi

davut güloğlu terzi davut güloğlu terzi yanlış makas atmış yanlış makas atmış geçme bizim mahalleden gülolğlu Geçme bizim mahalleden Selvi boylu dal boylu Sana bakıp aşık oldu Ben bir garip laz oğlu Terzi yanlış makas atmış Kız senin eteğine Bu cilveler sende yavrum Terzi makas bahane Ateşe attın beni Kor gibi yaktın beni Düştüm kara sevdaya Ahına sattın beni Terzi yanlış makas atmış Kız...
  2. Davut Güloğlu - Oldimi

Davut Güloğlu - Oldimi

Kalp dediğin dayanmaz Sevdanun ateşine Ömrüm perişan oldi Bir güzelin peşine Olmasun böyle sevda Olmasun böyle kader Gel de bir sarılalım Allahın aşkına yeter Sevdaya düşen ağlar Virane olur bağlar Yıkılsın da yok olsun Kız dolaştığın dağlar Aşık oldum güzele Dolaştım dilden dile Kız seni seveceğim Toprağa girsem bile
  3. Davut Güloğlu - Nurcanım

Davut Güloğlu - Nurcanım

Kar beyazdu beyazdu Bana yaptığın nazdu da, bana yaptığın nazdu Bakışlarından belli valalhi bu kız nazlu (x2) Oy nurcanum nurcanum, kurbandır sana canum (x2) Ne dedumda darıldın, gelsana gelsana gelsana küçük hanum Ne dedumda darıldın, gelsana gelsana gel gel gel gel gelsana küçük hanum Bu gün dere taşar mi, taşar beni aşar mi da taşar beni aşarmi Ha bu rizelu uşak bir an sensuz yaşar mi...
  4. Davut Güloğlu - Ferketmiyor

Davut Güloğlu - Ferketmiyor

Dertlerimi bilecek Göz yaşımı silecek Yüzümü güldürecek Sevgili arayırum Fidan gibi duracak İnce belli olacak Gönlümü dolduracak Sevgili arayırum Boyi boyuma uysun Huyu huyuma uysun Kızların hepsi duysun Sevgili arayirum Farketmiyor etmiyor Kara olsun kaşları Farketmiyor etmiyor Sarı olsun saçları Yeterki candan olsun Sevdalı bakışları
  5. Davut Güloğlu - Cehennemin Dibi

Davut Güloğlu - Cehennemin Dibi

Seviyorum allahım seviyorum vallahi Şu gencecik yaşımda eridiğim yetmez mi Durma söyle anana Başına kurşun döksün Şu gencecik uşağada Birazcık torpil geçsin Kız ananın eline Elalemin diline Cehennemin dibine dibine Atsınlar beni atsınben yine kaçacağım Alıp seni koynuma Vallahi billahi tillahi saracağım

Sayfayı Paylaş