gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Daymod 2013 Kış Sezonu Çorap Koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Daymod 2013 kış çorap koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, yazın ayaklarımızdan fırlatıp attığımız çoraplarımıza dönmenin vaktidir. Ufaktan ufaktan serinlemeye başlayan havalar da bunun en iyi göstergesi değil mi ?
    Daymod kış sezonu için yine birbirinden hoş çoraplar tasarlamış. Öyle ki bu çorapları giydiğinizde herkes sadece çoraplarınızı inceleyecek, kimse kıyafetinizin farkında bile olamayacak. Tabi bacaklar da muntazamsa bu bacaklara Daymod bu kış çok yakışacaktır diyoruz ve sizleri bu güzel koleksiyonda ki çorap modelleri ile başbaşa bırakıyoruz...

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    tek kelime ile bayıldım değişik şeyler giymeyi çok seven biriyim ve bu çorap modelide tam benlikmiş :D:D

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Valla ben de buna bayıldım da kapak resmi seçtim Mawim :D:D

MaWiM bunu beğendi.
  4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    İsabetli bir seçim olmuş valla çarşıda rasgelirsem mutlaka alıcam bundan çok beğendim:D:D

TİTAN bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Al tepe tepe benim yerime de giy, eteğim bile yok benim giyecek hahaha

MaWiM bunu beğendi.
  6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Eteğin yoksa sen bunu öyle giy üstüne uzun bir tunik bırak al sana mini elbise hahaha sonrada herifin o çorapı başından aşağı geçirsin :D:D Amaaa eşine özel giyersen bak o başka aa bak bide o dizdeki kalpler fosforlu olsa gece iki tane kalp kırmızı ampul gbi parlasa wuuuuuuu hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  7. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Valla tam üstüne bastın Mawii hahaha Mini ve ben düşünemiyorum hahaha

Ne fentezi o öyle tövbeee :S hahahahahaha

Daymod 2013 Kış Sezonu Çorap Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Daymod Çorap

Daymod Çorap

Daymod çorap modası modelleri 2011 hakkında merak edilen herşey burada Daymod biz bayanlar için yine büyük bir özenle harika bir koleksiyon ortaya çıkarmış. İster mini eteklerin altına sexi bir çorap ister kısa kot eteklerin altına taşlı tayt.. Hiç fark etmez tercih sizin Daymod herşeyi düşünmüş,
  2. Daymod en güzel çorap koleksiyonu 2012

Daymod en güzel çorap koleksiyonu 2012

Kış aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alan çoraplar, Daymod firması ile birlikte bambaşka görünümler kazanıyor. Oluşturmak istediğiniz şık kombinler içerisinde mutlaka yer vermeniz gereken Daymod çorap modelleri, farklı renk ve tasarım modelleri ile oluşturuluyor.
  3. Forever New 2013 Kış Sezonu Koleksiyonu

Forever New 2013 Kış Sezonu Koleksiyonu

Bu konu; 2013 forever new kış modası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Forever New 2012-2013 sonbahar kış tasarımlarında farklı ülkelerin kültürlerin etkilenmiş. Siyah, kırmızı, lacivert, beyaz ve petrol mavisini ürünlerinde bolca kullanan marka, fermuar ve zımbalı bluz modellerin, sırtı açık bluzların, önü kısa arkası uzun elbiselerin ve ipek görünümlü kumaşların ağırlıkta...
  4. F&F Sonbahar-Kış Sezonu 2012-2013 Koleksiyonu

F&F Sonbahar-Kış Sezonu 2012-2013 Koleksiyonu

Bu konu; f&f 2012-2013 sonbahar kış sezonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, danteller ve pullu parçaların sportif çizgilerle birleiştirilmesinden oluşmuş bir koleksiyonla sizlerleyiz. Daha ziyade koyu renklerin egemen olduğu F&F 2012-2013 sonbahar kış sezonu tasarımlarında gece mavisi ve metalik tonlara da yer verilmiş. Hem dinamik hem dikkat çekici görünmek isteyen...
  5. Pronovias 2013 Kış Sezonu Fiesta Koleksiyonu

Pronovias 2013 Kış Sezonu Fiesta Koleksiyonu

Bu konu; pronovias 2013 kış fiesta koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelinlik modelleri ile ünlü Pronovias 2013 kış sezonu için tasarladığı Fiesta koleksiyonunu görücüye çıkardı. Nişan ve düğün gecelerinde, özel davetlerde ve yemeklerde kullanabileceğiniz son derece alımlı ve şık abiye kıyafetlerden oluşan FDiesta koleksiyonundan sizler için seçtiğimiz modelleri...

Sayfayı Paylaş