gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Değişik Rengarenk Banyo Dekorasyonları

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

değişik banyo dekorasyonları, rengarenk banyolar, örnekler, banyo tasarımları, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler
    Sevgili melekler,
    Banyolar artık amacını aşıp mobilyalar ve aksesuarlarla zenginleştirilen mekanlar haline geldi.Bazı banyolar öyle güzel dekora ediliyor,öyle renklerle canlandırılıyor ki,insanın hiç çıkası gelmiyor melekler..

İşte netten derlediğim banyo dekorasyonuna ilginç örnekler..

Belki banyonuzu yenilerken sizlere ilham olur...

[​IMG][​IMG]

meleklermekani.com

http://www.meleklermekani.com/ev-de...0042-banyonuzu-aksesuarlarla-canlandirin.html

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Benim için evde banyo ve mutfak dizaynı çok önemlii hepsi de şık ve güzel paylaşım için teşekkürler canım

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Böyle banyoya sahip olmak için herhalde en az 200 m2 eve sahip olmak gerek... ahhh ahhhhh nerde o günlerrrrrrrrrrrrrrrr..

Değişik Rengarenk Banyo Dekorasyonları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rengarenk banyolar

Rengarenk banyolar

Eskiden sadece gerekli olmazsa olmaz bir yerdi banyolari,zamanla geliştirildi ve tasarımcıların hayal güçleriyle evimizin en gözde mekanları haline geldiler.. Benim için de öyle,banyo ve mutfak tasarımlarının kalbimdeki yerleri bambaşkadır..siz ne düşünüyorsunuz melişler??
  2. Banyonuz için rengarenk lifler...!

Banyonuz için rengarenk lifler...!

bütün lif modelleri lifler bütün lif örnekleri Uygun meblağlara banyo lifleri satıyorum almak isteyenler buradan... Bu blogum.. Fotoğrafları webcam le çektiğim için çok iyi çıkmadı ama renklerim çok canlı aslında.
  3. Şık banyo dekorasyonları

Şık banyo dekorasyonları

Banyo evde benim en önem verdiğim bölümlerden biridir. Her daim temiz düzenli ve bakımlı olmalı. Şu anki evimde bu şekilde dolaplı bir banyom yok ama bu resimdekilerden olmasını açıkçası çok isterdim.:) Özellikle bu çift lavabolu banyolar son yıllarda çok revaçta. Bence de çok kullanışlılar.
  4. 2014 Modern Banyo Dekorasyonları

2014 Modern Banyo Dekorasyonları

2014 En Yeni Banyo Dekorasyonları Modern Banyo Dekorasyonları Yeni Sezon Banyo Dekorasyonları Banyo dekorasyonlarınızda bir yenilik arayışı içinde misiniz? 2014 senesi içinde yeni bir ev alacaksınız ve şimdiden banyonuz için bambaşka görünümler yakalayabileceğiniz banyo dekorasyonlarından faydalanmaya ne dersiniz? Banyolarınızda yararlanacağınız led aydınlatmalı banyolar oluşturmak, farklı...
  5. Çocuklarımız İçin Rengarenk Banyo Dekorasyonları

Çocuklarımız İçin Rengarenk Banyo Dekorasyonları

çocuk banyo dekorasyonları çocuklar için banyo rengarenk çocuk banyoları Çocuklarımızın hayal dünyasının gelişimi bulundukları ortamın onların kişisel ve karakter gelişimleri için çok uygun olmalıdır. Bu odasından tutun da kullandığı banyoya kadar detaylarla özenle hazırlanmalıdır. Şimdiki yazımızda sizlere çocuklarınız için rengarenk banyo kullanımında lavabo kullanımında keyif...

Sayfayı Paylaş