gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dekorasyon Nedir? en güzel ev döşeme dekorasyonu örneği

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

dekorasyon nedir dekarasyon nedir dekoratif dekor dekorasyon ne demek Dekorasyon nedir?

Dekorasyon Nedir?
    Dekorasyon; Yaşanan mekanların kullanım amaçlarına uygun olarak en verimli, estetik ve sanatsal bir şekilde düzenlenmesidir

Tarih boyunca insanın yaşadığı mekanlar üzerinde çok gelişmeler kaydedilmiş ve bu gelişmeler sonucunda bir çok tasarımlar ortaya çıkmıştır Amaç, yaratıcı tasarımlarla insanın kendine olan güvenini aşabilmek, farklılaşmaktır

Bugün için çoğunlukla dekorasyon firmaları tarafından iş kolu haline gelmiş bulunan Dekorasyon olgusu, süsleme sanatı olarak da tanımlanabilir Yaşanılan mekanların insan hayatına renk katması, doğaya bakış açısıyla doğru orantılı olarak değişiklik göstermektedir

Dekorasyon firmaları ; Mistik ya da sembolik anlamda renklerin, şekillerin kullanımıyla her mekanda veya nesnede içinizdeki yaratıcılığı ortaya koymanıza yardımcı ve klavuz olurlar.

Evlerde kullanılan en güzel dekorasyonlara bir kaç örneği yine bir kaç görsel ile sizlere vermek istiyorum kızlar umarım hoşunuza gider

EV DEKORASYONUNA ÖRNEKLER

2013-en-güzel-dekorasyon-örnekleri-5.jpg 2013-en-güzel-dekorasyon-örnekleri-101.jpg 2013-en-güzel-dekorasyon-örnekleri-121.jpg en-güzel-asya-tarzı-dekorasyon-örnekleri.jpg en-güzel-çok-şık-ev-dekorasyon-örnekleri.jpg En-Güzel-Ev-Dekorasyon-Örnekleri.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Aralık 2016 15:29
  2. Kanvas Tablo

Kanvas Tablo Forum Okuru

Dekorasyon Nedir? en güzel ev döşeme dekorasyonu örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orjinal bir tarzla döşenmiş ev dekorasyon örneği

Orjinal bir tarzla döşenmiş ev dekorasyon örneği

Ev dekorasyon örnekleri Modern dekore edilmiş evler bu turkuaz kahve ev dekorasyonu örneğini çok beğendim meleklerim. turkuaz salon dekorasyonu benim aklımdaydı ama kendi evimde yapmadım artık bir dahaki dekorasyona. Bu ev tüm odalarında kahve turkuaz ile dekore edilmiş. Keşke her mekanda ayrı renk kombini kullanılsaydı.
  2. Sade Döşenmiş bir ev dekorasyonu olmuş

Sade Döşenmiş bir ev dekorasyonu olmuş

Country tarzı evler Müstakil ev dekorasyonu Eğer sizde sadeliği ve dinginliği seviyorsanız bu beyaz ve lacivert ağırlıklı olarak dekore edilmiş kır evi dekorasyonunu beğeneceksiniz meleklerim. Ferahlığı ve beyaz rengin masumluğundan dolayı refah bir görünüme sahip. Beyaz dekorasyon sade evlere çok yakışıyor.
  3. En Güzel Antre Dekorasyon Örnekleri

En Güzel Antre Dekorasyon Örnekleri

antre dekorasyonu antre dekorasyonu nasıl düzenlenir antre dekorasyon örnekleri en güzel antre dekorasyonu Bu yazımızda en güzel antre dekorasyon örneklerini sizlere sunmak istiyorum. Antreler aslında daha geri planda kalarak pek önem verilmeyen bölümler olmuştur. Ama aslında ilk karşılamanın yapıldığı ilk izlenimi oluşturan antrelerin dekorasyonu da en az salon ya da oturma odamız kadar...
  4. 2016 Ev Dekorasyon Örnekleri

2016 Ev Dekorasyon Örnekleri

2016 yılında ev alacaksanız ve benim gibi evinizi nasıl dekore edeceğiniz konusunda karar kılamadınız mı? O zaman sizler için aşağıya eklediğim resim galerisi çok işinize yarayacak. 2016 yılında dekorasyon stilinize göre harika görünümlü odalar oluşturabileceğinizi bilmenizi isterim. Kışın da kullanabileceğiniz şömineli bir oturma odanız varsa romantik bir görünüm oluşturacak bu şömine başında...
  5. Ev dekorasyon ipuçları

Ev dekorasyon ipuçları

Ev dekorasyonu gerçekleştirmeden önce dekorasyon ipuçları hakkında fikir sahibi olmaya ne dersiniz? Evinizi dekore ederken dekorasyonda tercih edeceğiniz tarz ve zevkinize göre değişik mobilya ve dekorasyon unsurlarından faydalanma tercihinde bulunabilirsiniz. Dekorasyonda uyumu yakalamak için renkler, modeller, desenler, trend değişiklikler ile uyum gösterecek ayrıntılara önem vererek işe...

Sayfayı Paylaş