gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Dekorasyonda Puantiye modası

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Puanlı dekorasyon objeleri Kırmızı beyaz dekorasyon

Eskiden puantiye çok modaydı.Benim bir sürü puantiyeli elbisem vardı. Bu aralar yine puantiye modası rüzgarı esiyor. En çok kırmızı üzeri beyaz puantiyeyi seviyorum o yüzden bu dekorasyon örnekleri de kırmız beyaz. en çok koktukta hoş durmuş bence. Buyrun meleklerim puanlı dekorayon ürünleri;

Dekorasyonda Puantiye modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Puantiye modası

Puantiye modası

Puantiye modası
  2. 2009 da puantiye modası

2009 da puantiye modası

2007_2008 yıllarında modada yoğun olarak punatiyeli elbiseler revaçtaydı.2009'da da bu yoğunluk devam ediyor..puantiyeli elbiseler bu yazda göz dolduracağa benziyor.70 li yılların puantiyeleri günümüzün modasına uyacak şekilde görücüye çıkıyor... *MeÇHuL*
  3. Dekorasyonda Patchwork modası

Dekorasyonda Patchwork modası

Patchwork kullanılan dekorasyon örnekleri Patchwork tekstil ürünleri Patchwork çalışmalarını özellikle patchwork örtüleri çok beğeniyorum. Birbiri ile uyumlu olsun olmasın her türlü kumaş parçası ile çok hoş duruyor bence. Bu yılda dekorasyonda patchwork çok moda.
  4. Dekorasyonda boynuz modası

Dekorasyonda boynuz modası

Boynuz dekoratif aksesuarlar Geyik başı dekorasyon ürünleri Boynuz halk arasında pek iyi anılmaz, bilirsiniz aldatılma durumunda kullanılır. O yüzden ben bu boynuzlu dekorasyon örneklerini evimde kullanmak istemem. Ama illa beğenen çıkacaktır. Beğendiyseniz buyrun göz atın meleklerim. Çocuk odasında o boynuzlu tablonun ne işi var onu çözebilmiş değilim ama:)
  5. Zen Dekorasyon Modası

Zen Dekorasyon Modası

Farklı Zen Stili Yatak Odaları Japon Tarzı Mutfaklar Zen Stili Banyo Dekorasyonları Sade, minimalist ve Japon kültüründen etkilenmenin sonucu olarak ortaya çıkan bir akım olan Zen stili dekorasyon sade renklerin ve az eşyanın kullanıldığı bir dekorasyon tarzı olarak da tercih edilebilmektedir. Temiz ve fazla eşyaların kullanılmadığı bir stil kullanıldığı için ev içerisinde birçok depolama...

Sayfayı Paylaş