gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Dekoratif kahve fincanları

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Biev kahve fincanları Kahve fincanı modelleri

Bir çoğumuzun evinde vardır hala, camlı vitrinler. Eskiden tüm salon takımlarının vitrinleri camlıydı. O vitrinde misafirlik kadehlerimizi, bardakalrımız tepsilerimizi mufaza ederdik. Benim de gümüşlüğüm var ama ben kapağını camlı yaptırmadım. Aslında fincanlarım, bardaklarım çok dekoratif ama ben yinede sergileemyi sevmiyorum:) Ama misafir geldiğinde onlarla servis yapmaktan ayrı bir mutluluk duyuyorum orası ayrı. Ben kahve fincanlarımı bievden almıştım. 4'lü satılıyordu, 2 takım alıp 8 e tamamladım.Bu kahve fincanları ile sizde dekoratif sunumlar yapabilirsiniz.

Bu modelleri beğendiyseniz ve online olarak satın almak istiyorsanız tık tık Kupalar ve Fincanlar, Mutfak Gereçleri | Evimister

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Mayıs 2012
    SadmiN bunu beğendi.
Dekoratif kahve fincanları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahve Fincanına Nasıl Bakılır?

Kahve Fincanına Nasıl Bakılır?

Fincan sapından başlayarak hayali bir kutup, ekvator çizgisi ile ikiye yarılıp dört parça şeklinde elde edilir. Saatin akrep, yelkovanın dönme yönüne göre fala bakmaya başlanmalıdır. Hayali...
  2. Kahve zevki bu fincanlarda

Kahve zevki bu fincanlarda

. ifadeler artık fincanlarda
  3. Kahve fincanları

Kahve fincanları

kahve fincanları fincan takımları kahve fincanı fincani fincanı resmi Kahve fincan modelleri , hepside birbirinden şık ve modası geçmicek modeller sizler için paylaşıyorum Melekler..
  4. Örgü kahve fincanlar

Örgü kahve fincanlar

Kahve fincanlarınızı süslemeye varmısınız? Bence hayır demeden önce bir düşünün ve bir gözatın:) hepside çok güzel gözüküyor. ee artık bir kahvenizide içmeye geliriz .. :D:D
  5. Mustafa Kemal Atatürk'ün Kahve Fincanını Gördünüz mü ?

Mustafa Kemal Atatürk'ün Kahve Fincanını Gördünüz mü ?

Bu konu; Atatürkün kahve fincanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk 'ün kullandığı eşyaları, bilhassa Anıtkabir başta olmak üzere, muhtelif zamanlarda kaldığı evlerde ve mekanlarda halen sergilenmektedir. Anıtkabir'e manevi çocuklarından Afet İnan tarafından hediye edilen Atatürk 'ün eşyalarından biri de fincanıdır. Atatürkün kahve...

Sayfayı Paylaş