gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Dekoratiif Tavan örnekleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Tavan modelleri Tavan tasarım örnekleri
    en yaygın tavan süsleme sanatı kartonpiyerler. ama bu aralar asma tavan modelleri de çok moda. Yeni yapılan modern binaalrda asma tavanlar yaygın olarak kullanılıyor artık. Benim evimin tavanı ise çok sade kartonpiyer bile yok. O yüzden bu dekoratif tavan modelleri bana çok süslü geldi.

Dekoratiif Tavan örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asma Tavan

Asma Tavan

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tavanda Kitaplık

Tavanda Kitaplık

Kitaplık örnekleri bakarken rastladığım en yaratıcı fikir bu sanırım.. tavanlar pratik olarak ev içinde kullandığımız yerlerden değil fakat bu örnekle birlikte kullanımlara açılabilir. evinde yer sıkıntısı olanlar tavana kuracakları konstrüksüyon ile kitaplık problemini çözebilir.
  3. Asma Tavan Modelleri 2012 örnekleri verin

Asma Tavan Modelleri 2012 örnekleri verin

Asma Tavan Modelleri 2012 örnekleri verir misiniz bana bir kaç tane evimizi yeniden dekore ediyoruz ve bu sefer asma tavan istiyorum ama model de karar veremedim:S
  4. Çok  hoş asma tavan örneği

Çok hoş asma tavan örneği

Asma tavan modelleri Renkli asma tavan ASma tavan yaptırmayı düşünüyorsanız dekorasyonunuzla renk uyumu içinde olan renkli asma tavanları uygulatabilirsiniz meleklerim. Bu salonda kullanılan turunvu renk ile uyumlu olan turuncu asma tavan çok hoş görünüyor.
  5. Tavan Duvar Kağıdı Dekorasyon Örnekleri

Tavan Duvar Kağıdı Dekorasyon Örnekleri

tavan duvar kağıdı, tavan duvar kağıdı modelleri, tavan duvar kağıdı uygulamaları, tavan duvar kağıdı örnekleri Tavan dekorasyonunun önemli bir detay olduğu günümüz de farklı tavan uygulamaları evinize büyük bir şıklık ve fark katıyor. Duvar kağıdı tavan uygulamaları ise farklı renk ve desen seçenekleri ile iç mekanlara yenilik getirerek farklı tarz dekorasyon arayanlara yeni bir soluk oldu....

Sayfayı Paylaş