gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Şener Kutluay Biyografi

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Demet Şener Kutluay Kimdir Demet Şener hayatı

Eski türkiye güzellerinden ve milli basketçi İbrahim Kutluay'ın eşi olan Demet Şener ve hayatı hakkında biyografi bilgilerine yer veriyoruz bu yazımızda Melek'lerim.

Demet Şener Türk manken ve oyuncudur.
    Demet Şener 11 Nisan 1977, Bursada doğdu..Annesi Naime Şener ve babası Fikret Şener'in üç çoçuğundan en küçüğüdür.Ercüment ve Enis adlarında iki abisi bulunmaktadır.Nişantaşı Kız Lisesinden mezun olmuştur. 1995 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında 1.olmuştur. 15 Temmuz 2005 tarihinde milli basketbolcu İbrahim Kutluay'la evlenmiştir.Bu evliliğinden 12 Haziran 2006 doğumlu İrem adında bir kız çocuğu ve 27 Mart 2009 doğumlu Ömer isimli oğlu bulunmaktadır.

Demet Şenerin oynadığı filmlerve diziler

Böyle mi Olacaktı (1997)
    Bir Demet Tiyatro (1997)
    Asansör (1999)
    Kahpe Bizans (1999)
    Aşk Hırsızı (2000)
    Hemşo (2000)
    Gölge (2000)
    Reyting Hamdi (2002)

Demet Şener Kutluay Biyografi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Kutluay güzelliğini nelere borçlu?

Demet Kutluay güzelliğini nelere borçlu?

demet kutluay demet kutluay facebook şener cilt bakımı şenerin güzellik sırları şener güzellik sırları Kim demiş kadınlar anne olduktan sonra kendini bırakır diye. İşte size güzel bir örnek Demet Kutluay. Hala bakımlı* hala güzel üstelik de doğal... Ne de olsa tüyoyu büyüklerinden almış................ Sürekli göz önündesiziniz ve haliyle makyajlı. Cildinize nasıl bakıyorsunuz? Ne...
  2. demet kutluay silikon yeniletti

demet kutluay silikon yeniletti

demet şener kutluay demet şener memeleri sener gelinlik Eski model Demet Kutluay, ikinci çocuğunu da doğurduktan sonra kendini yeniledi. Basketbolcu İbrahim Kutluay ile mutlu bir evlilik sürdüren ve iki çocuk sahibi olan eski model Demet Şener Kutluay, geçtiğimiz günlerde gizlice göğüslerindeki silikonlarını yeniletti.
  3. Demet Şener Kimdir

Demet Şener Kimdir

Demet Şener Kimdir Merhaba arkadaşlar demet şenerin biyografi bilgileri hayatı hakkında ki bilgilerini merak ediyorum ben
  4. Demet Şener Resimleri

Demet Şener Resimleri

Demet Şener Resimleri Merhaba kızlar Demet Şenerin en güzel fotolarını bekliyorum sizden bu kadına bayılıyorum ya
  5. Demet Şener Fotoğrafları

Demet Şener Fotoğrafları

Demet Şener Resimleri Demet Şener Fotoğrafları Gün içersinde sizlere Demet Şener'in biyografi bilgilerini aktarmıştık. Şimdi ise milli basketçimiz İbrahim Kutluay'ın eşi ve eski türkiye güzellerimizden olan Demet Şener'in en güzel resimlerini aktarıyoruz Melek'ler.

Sayfayı Paylaş