gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Deniz manzaralı banyo keyfi:)

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Banyo dekorasyonu Banyo dekorasyon örnekleri
    Bu banyo dekorasyonu çok güzel ama küvetin yeri daha bir güzel. Deniz manzarası karşısında çay içtim ama hiç yıkanmamıştım. eğer yıkanırken kimse gözetlemeyecekse manzara eşliğinde banyo keyfini küvete su doldurup yapmak fena bir his olmasa gerek.

Deniz manzaralı banyo keyfi:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinem kobal'ın deniz keyfi

Sinem kobal'ın deniz keyfi

denizde hayat sinem kobal sinem kobal denizde hayat gazete keyfi resimler kobalın bebekliği Oyuncu ve sunucu Sinem Kobal, Gani Müjde'nin teknesiyle Fethiye koylarını dolaştı ve denizde yüzmenin keyfini çıkarttı. Televizyon gazetesi'nin haberine göre, Gani Müjde'nin NTV ekranlarında yayınlanan Denizde Hayat programının bu haftaki konukları Ferhat Göçer ile Sinem Kobal oldu. Gani...
  2. Deniz Çakır ve Fırat Doğruluoğlu'nun Alaçatı Keyfi

Deniz Çakır ve Fırat Doğruluoğlu'nun Alaçatı Keyfi

deniz çakır sevgilisi kim 2011 deniz çakır, fırat doğruluoğlu, aşkları, alaçatıda tatildeler, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Deniz Çakır ve Fırat Doğruluoğlu aşkı tüm hızıyla devam ediyor! Yaprak Dökümü dizisinde oynadığı Ferhunde karakteri ile büyük üne kavuşan Deniz Çakır sevgilisi Fırat Doğruluoğlu ile Alaçatı'da aşk tatili yaptı. El ele Alaçatı'yı karış...
  3. Deniz manzaralı huzur veren ev dekorasyonu

Deniz manzaralı huzur veren ev dekorasyonu

Huzur veren dekorasyon örnekleri Ev dekorasyon örnekleri Bir gün çok paramız olursa denize sıfır bir arsa alıp bu eve benzer bir ev yaptırmayı hayal ediyorum. Bu müstakil ev dekorasyonu pastel tonlarıyla tam da benim zevkimi yansıtmış. huzur doluyor içime. Denize sıfır olmasıda ayrı bir avantajı tabiki. Belki bir gün bizimde böyle evimiz olur. Kim bilir umut fakirin ekmeğidir demişler....
  4. Banyoda deniz havası

Banyoda deniz havası

Deniz banyo paspasları Banyo paspas modelleri Eğer sizde banyonuzda marin şıklığı yaratmak istiyorsanız bu deniz temalı banyo paspaslarını alabilirsiniz meleklerim. Fayans rengi olarak mavi seçilmiş bir banyoda bu paspaslar çok bir ambiyans oluşturacaktır.

Sayfayı Paylaş