gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Seki - Ey Kalbim

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ben böyle bir sevdayı Hiç yaşamamıştım ki Ne bilirdim
    Böyle yanarım o zaman

Senin kadra güzelini
    Hiç sevmemiştim ki
    Güzel sevmek ne zormuş
    Anladım o zaman

Geceler kara geceler
    Gözlerinde saklıydı
    Çok sevme üzülürsün
    Diyenler çok haklıydı

Ey kalbim yazık sana
    Gittinde kime bağlandın
    Ey kalbim yazık sana
    Bağlandım beni de yaktın sen
    Tükendim

Deniz Seki - Ey Kalbim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Kalbimi Kim Çalıyor

Deniz Seki - Kalbimi Kim Çalıyor

Kalbimi kim çalıyor Sen sen yokum evde ben Çünkü mazide kaldı Artık seni o seven Kalbimi kim çalıyor Sen sen yokum evde ben Çünkü alıştım artık Yaşamaya yeniden Bir zamanlar sen vardın Kalbimin tek sahibi Sonra terkedip gittin Hata bendeymiş gibi Kalbimi kim çalıyor Çalma açmam kapımı Çünkü simsiyah yaptık Gidince yaşantımı Şimdi ne oldu neden Ne istiyorsun benden Zehir ettin dünyamı...
  2. Deniz Seki - Affedemem

Deniz Seki - Affedemem

Hiç tanımadığım birini Bana tercih ettin Bense hiç üzülmedim Kim neden ayrıldın diye sorarsa Ayıp ettim dersin sonra da çekip gidersin Olmaz aşık olan bunu yapmaz Hani biz olgunduk kocaman olmuştuk Kalmaz yaptığın yanına kar kalmaz Sana benim gibi sımsıcak dokunamaz göreceksin Affedemem üzgünüm affedemem Sen yoluna benim daha çok yolum var Affedemem üzgünüm affedemem Sen yoluna benim daha...
  3. Deniz seki neden ağladı...

Deniz seki neden ağladı...

DENİZ SEKİ'NİN GÖZYAŞLARI Dün Akşam atv'deki İbo Show'un konuğu olan Deniz Seki, İbrahim Tatlıses'in bir şarkısı sırasında gözyaşlarını tutamadı... Televizyon gazetesi'nin haberine göre, İbrahim Tatlıses, programına konuk olan Deniz Seki'yi bir yıldır çağırdığını ancak Seki'nin özel hayatı nedeniyle çok fazla gündemde olduğu ve doğru bir dönem olmadığı için konuk olmayı tercih...
  4. Deniz Sekinin kolyesi

Deniz Sekinin kolyesi

deniz sekinin kolyesi, ilginç kolyesi, kolyesinin anlamı nedir diye merak edenler sizleri buraya alalım. Güzel şarkıcı Deniz Seki'nin bir tarafında Ayatel Kürsi yazılı olan kolyesinin anlamı neymiş; buyrun öğrenelim Melek'ler:) Ödül almaya gelen sanatçılardan Deniz Seki, boynundaki ilginç kolyeleriyle dikkat çekti. Bir tarafında ‘Güler’in kızı Deniz’ yazan diğer tarafında ise ‘Ayetel...
  5. Deniz Seki matruşka gibiyim

Deniz Seki matruşka gibiyim

deniz seki, son haberleri, 2011, hakkında haberleri, röportajları ve dahası burada arkadaşlar. Yaşadığı karanlık günlerden sonra bir dergi için verdiği açıklamalarda "matruşka gibiyim, içimde onlarca kadın var" diyen Deniz Seki'nin o haberini sunuyoruz Melek'ler. Büyük bir sınav verdi. Bu dönemde dostunu, düşmanını anladı. Kaderini sil baştan yazdı, şimdi ikinci hayatını...

Sayfayı Paylaş