gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Toprak - Ah Edip Ağlamak Bana Mı Düştü

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Narin Hasretiyle Feryatlar Yandi Ilafsiz Aglamak Banami DÜstÜ Dertli BÜlbÜl Gibi Yazin Methini
    Karalar Baglamak Bana Mi DÜstÜ

GeÇti ÖmrÜm Gurbet Elde Yel Gibi
    Acep Bende GÜler GÜlermiyim El Gibi
    Yaz Ayinda Engin Akan Sel Gibi
    Cos Edip Çaglamak Bana Mi DÜstÜ

Sitki Intizarla GÖzÜm Yollarda
    BÜlbÜl Gibi Arzum Kaldi Yollarda
    Gahi Sahralarda Gahi ÇÖllerde Dostum
    Ah Edip Aglamak Bana Mi DÜstÜ

Ceylan Pinarina HÜzÜn ÇÖkÜnce
    Ak Dikenler Aci Yemis DÖkÜnce
    Gurbete Uzanan Yol GÖzÜkÜnce
    Nasil Dayaniyor GÜney Illeri

Deniz Toprak - Ah Edip Ağlamak Bana Mı Düştü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seda Sayan - Ağlamak Yakışmaz Bana

Seda Sayan - Ağlamak Yakışmaz Bana

Beklenmedik bir anda Yenildim yine aşka Tövbeliydim bir daha Böyle kara sevdaya Acılar başucumda Yine nöbet tutacak Bilirim gözlerime Uyku haram olacak Tutsağın, esirinim Ben ölünceye kadar Yar benim seni sevmek gibi Bir sorunum var Yüreğim paramparça Kaçamaz uzaklara Ağlayamam ki Ağlamak yakışmaz bana
  2. Deniz Seki - Ağlamak Yok

Deniz Seki - Ağlamak Yok

Dünya bir şekil Bizse bir köşe Oturmuşuz da içiyoruz derinden Hayat bu değil Böyle olmamalı Biz ayak uyduramadık ki Bu halimize Ağlamak yok Söz verdim tanrıya Beni çok utandırdı Gözlerim Gülmeyi unutan Şu halimize Dön ne olur Bir uzaktan bak Küsmem küsemem Küsemem sana yemin ederim Gitmem gidemem Gidemem burdan canımı veririm Senin için
  3. Edip Akbayram - Bir Düş Uçuracağım

Edip Akbayram - Bir Düş Uçuracağım

Uzağım yanan dağlardan Ölümler ortasındayım Sevda uçmuş ellerimden Hasretler deryasındayım Bir düş uçaracağım bu yasaklı diyardan Yüreğimi verek kanatların üstüne Şiir uçuracağım bu tutuklu diyardan Gözlerimi vererek dizelerin üstüne Ayrıyım büyük açlardan Hüzünler ortasındayım Acın düşmüş gözlerimden Umutlar deryasındayım Bir düş uçaracağım bu yasaklı diyardan Yüreğimi verek kanatların...
  4. Havva mı Toprak mı ?

Havva mı Toprak mı ?

birce akalay havva mı toprak mı toprak ve havva Meleklerim sizce Yusuf hangisiyle evlenmeli ve hangisi daha güzel? Havva'yla mı yoksa Toprak'la mı ? Ben Havva diyorum siz ne diyorsunuz bakalım... HAVVA TOPRAK
  5. Ağlamak insanı rahatlatır mı?

Ağlamak insanı rahatlatır mı?

Çok moralim bozuk, canım sıkkın, bağıra çağıra ağlamak istiyorum ama ya daha kötü olursam? Ağlamak acaba insanı rahatlatır mı?

Sayfayı Paylaş