gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Deniz ve Aşk..

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Deniz ve Aşk..
    hoş ve romantik kareler saol canım emeğine sağlık

Deniz ve Aşk.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Aşk

Deniz Seki - Aşk

Unutmak ne zor bir kelime Hele bir de sevdanın yükü üzerindeyse Umutlanamazsın ya da unutturamazsın Yüreğin fena halde çırpınır durur kendi derdine Umutlanamazsın ya da unutturamazsın Yüreğin fena halde çırpınır durur kendi derdine Aşk öyle bir büyü ki öyle bir büyü ki anlayamazsın Göze alsan olmaz aşka gönül doymaz Seven kalbi istesen de susturamazsın
  2. Aşkın benden de öte

Aşkın benden de öte

Gördüğüm düşerin ömrü benden uzun Seni çok seviyorum mutsuzum Her şeyin bana inat görmüyor yüzüm rahat Çok özlüyorum huzursuzum Ben sana dayanamam Ayrı mı hiç duramam Gözlerinde gece olmuyor güneşi perdeliyor bakışın Hem sana ihtiyacım var Hem de bana delice Al beni bırakma hiç Bir an bile kendime Aşkın benden de öte bir yere gidemem ki Sen benim kalbimsin ya alma...
  3. Deniz Seki - Aşk Müzikali

Deniz Seki - Aşk Müzikali

aşamayacağın hiçbir yol olamaz bunuda unutma bi kenara yaz deniz seki aşamayacağın hiçbir yol olamaz deniz seki dünyada Deniz Seki'nin 2011 yılında çıkardığı albümündeki tüm şarkı sözleri sadece Meleklermekanında. Aşk Müzikali Denedik bak yine tekrar ettik Fakat olmuyor Bu didişmeler, sevişmeler sonu gelmiyor Ne tesadüfki Adı aşk denen bu müzikali Ama alkış almıyor Sana göre kim...
  4. Sürpriz aşk: "Yaban" Fırat Doğruoğlu ve "Ferhunde" Deniz Çakır

Sürpriz aşk: "Yaban" Fırat Doğruoğlu ve "Ferhunde" Deniz Çakır

fırat doğruoğlu, deniz çakır, deniz çakır fırat doğruoğlu aşkı, deniz çakır sevgilis, fırat doğru oğlu sevgilisi, Sevgili Melek'ler, şimdi size şaşırtan daha doğrusu sürpriz gibi olan bir aşkın haberini vereceğiz :) Ekranlarda "Ferhunde" ismi ile tanınan Deniz Çakır ve yine ekranlarda "Yaban" karekteri ile ün yapan Fırat Doğruoğlu aşk yaşamaya başlamışlar:) İşe o haber!...

Sayfayı Paylaş