gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Depresyon Haplarının Yan Etkileri Nelerdir?

Konu, 'Psikiyatri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

depresyon hapları, zararları, yan etkileri, var mı, nelerdir, ile ilgili bilgiler burada melekler

Ne yazık ki günümüzün bir numaralı hastalığı stres sevgili melekler :) Hayat şartları ağır olduğu sürece de hayatımızdan hiç çıkmayacağa benziyor.

Stresle baş edemeten insanlar haliyle doktorların kapısını çalıyor.Onlar da tıbbi olarak haliyle depresyon haplarını öneriyorlar.Kullanıldığı zaman elbette ki iyi geliyor bu hapla ama ya zararları?

Bakın depresyon haplarının ne gibi yan etkileri var;

İçinde paroxetine ve fluoksetin gibi etken maddeli sık kullanılan anti-depresan ilaçların spermlerde DNA tahribatına yol açarak erkeklerin üreme fonksiyonu üzerine olumsuz etkilere neden olmaktadır.

Unutkanlığa neden olmaktadır.

Bağımlılık yapmaktadır.

Adet düzensizliklerine neden olmaktadır.

Karaciyer enzimlerinde yükselmelere neden olmaktadır.

İştahı artırarak kilo aldırıcı etki yapmaktadır.

2. yakışıklım

yakışıklım Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    830
    Ödül Puanları:
    93

arkadaşım bazı yan etkileri düzeltmek isterim birincisi dna üzerinde tahribat yapmazlar birbirleriyle ve bazı yiyecek bazı ilaçlarla çok ciddi etkileşimleri olmaktadır
    asla bağımlılık yapmazlar ama dozları azaltılarak bırakılmalıdır çünkü bırakma belirtileri dediğimiz bazı belirtilere yol açar bir anda bırakılırsa

Depresyon Haplarının Yan Etkileri Nelerdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. norlevo ertesi gün hapı yan etkileri nelerdir

norlevo ertesi gün hapı yan etkileri nelerdir

kızlar az öncede sordum ama merak ediyorum norlevo ilacının prospektüsü ilaç içeriği nedir yan etkilerinde neler yazıyor. Yan etkilerini bana yazar mısınız lütfen. Ben prospektüsünü kaybettim bi dahada şimdi ilaç almim. tşk.
  2. Doğum kontrol hapının yan etkileri varmı?

Doğum kontrol hapının yan etkileri varmı?

Yan etkisi Doğum yöntemi Selam kızlar Bence her bünyeye göre değişiklik gösterir ama tıbben kanıtlanmış yan etkileri var tabiki Bulantı, kusma Başağrısı Memelerde hassasiyet Adetler arası lekelenmeler Akne Depresyon Kilo alımı Damar tıkanıklığı riskinin artması Migreni olanlarda ağrıları artırabilir Amenore (adet görmeme) gibi yan etkiler bazılarında görülebilir. bu durumlar görünüüldüğünde...
  3. Orucun Yan Etkileri nelerdir

Orucun Yan Etkileri nelerdir

Arkadaşlar merhaba ben bu yıl niyet ettim oruç tutacam inş kısmet olursa tabi ama Orucun Yan Etkileri nelerdir bunları bilmem lazım çünkü sağlık olarak pek uygun değilim oruç tutmaya
  4. Tatlandırıcıların Yan Etkileri Nelerdir?

Tatlandırıcıların Yan Etkileri Nelerdir?

tatlandırıcılar hakkında, tatlandırıcının zararları, tatlandırıcı kullanmanın sakıncaları Sevgili mlekler, sırf kilo almamak içim çayı kahveyi tatlandırıcıyla içmeye çalışmak acaba ne derece doğru? Kafamıza göre tatlandırıcı kullanmak sakıncalı mı? Pankreasta insülin salgılanmasına yol açarak vücutta yağ birikmesine neden olan tatlandırıcılar hakkında sizleri bilgilendiriyoruz......
  5. Cytotec in Yan Etkileri Nelerdir?

Cytotec in Yan Etkileri Nelerdir?

Cytotec misosprostol olarak da bilinen ve ticari reçete ile satılan bir ilaçtır. Bütün reçeteli ilaçlar gibi bu ilacından yan etkileri vardır. Bir tüketici olarak Cytotec kullanmadan önce faydalarının yanı sıra, yan etkileri konusunda da bilgi sahibi olmalısınız.Cytotec misoprostol Türkiyede VE AVRUPA DA eczanelerde bulunmamaktadır. Sipariş hattını aramadan önce mutlaka test yaptırıp...

Sayfayı Paylaş