gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

depresyon ve belirtileri hakkında bilgi var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben heralde depresyona giriyorum. Bu depresyon ve belirtileri hakkında bana bilgiler vermeniz mümkün müdür ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

depresyon ve belirtileri hakkında bilgi var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pınar dikici Hakkında bilgi ve resim var mı

Pınar dikici Hakkında bilgi ve resim var mı

Pınar dikici isimli bayan sanatçı hakkında bilgi gerekmekte. Bu sanatçı hakkında bilgi resim veya biografi varsa sevinirim.
  2. Mide ülseri belirtisi belirtileri hakkında bilgi var mı ?

Mide ülseri belirtisi belirtileri hakkında bilgi var mı ?

Mide ülseri belirtileri ve mide ülseri nedenlerini anlatan birkonunuz var mı melekler ?
  3. Hamilelikte Depresyon ve Antidepresan Kullanımı Hakkında Bilgiler

Hamilelikte Depresyon ve Antidepresan Kullanımı Hakkında Bilgiler

Bu konu; gebelikte depresyon ve antidepresan kullanımı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, günlük hayatın koşturmacası ve karşılaşılan sıkıntı ve de üzüntüler karşısında bzen bünye yenik düşer ve kendi kendine aşabildiğiniz sorunlarınızı artık aşamadığınızı farketmeye başlarsınız. Bu gibi durumlarda profesyonel destek almak en doğrusudur. Depresyon tedavisi alan ve antidepresan...
  4. ms hastalığının belirtileri ve tedavisi hakkında bilgi

ms hastalığının belirtileri ve tedavisi hakkında bilgi

Komşumun kızında ms olduğundan şüphe ediyoruz. Bugün dr randevusu var, çok en dişeliyiz, ben dayanamadım araştırmak istedim, ms hastalığı ve tedavisi ile ilgili bilgi verebilirmisiniz ?
  5. Myomu ortadan kaldıran ilaç var mı dır?

Myomu ortadan kaldıran ilaç var mı dır?

Myom, rahim kaslarından gelişen ve halk arasında "ur" diye bilinen iyi huylu bir tümördür. 20-35 yaş arasındaki kadınların %20 ila 25'inde görülür. Ancak yaş ilerledikçe, myom sıklığında artış olur ve 45 yaş üzerindeki kadınların yaklaşık %40'ında myom vardır. Sıklıkla çok sayıda myom olur. Hiç doğum yapmamışlarda daha sık rastlanır. Bazı ailelerde daha sık görülür....

Sayfayı Paylaş