gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Dereli Kaplıcaları

Konu, 'Kaplıcalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dereli kaplıcaları kütahya dereli emet kaplıcaları kütahya kaplıcası Dereli kaplıcaları hakkında sizlere gerekli olan bilgileri ve kaplıcanın faydalarını sunuyorum Bulunduğu yer : kütahya
    Su sıcaklığı :41°C
    Emet İlçe’sinin 27 km. kuzeyindedir. Sular, etrafı çam ve meşe ormanlarıyla kaplı bir dere içinden kaynar.
    Suyu içilir. Banyosundan romatizma, nevralji ve kadın rahatsızlıklarından şikayetçi olan hastalar fayda görür.

Dereli Kaplıcaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Recep Özgür Dereli (Abdül)

Recep Özgür Dereli (Abdül)

recep özgür dereli Manastır Valisi Mazhar Paşa’nın oğludur. Son derece hırslı, istedikleri gerçekleşmediğinde öfaaae kapılıp şiddete başvuran, sevimsiz bir adamdır. Dilaver’in görevden alınmasına sebep olmuş, onun yerine Pürsıçan’da geçici kaymakam olarak görev yapmaktadır
  2. Cevat Hamit Dereli Resimleri

Cevat Hamit Dereli Resimleri

dereli resimleri cevat dereli cevat eserleri hamit Cevat Dereli Cevat Dereli (Cevat Hamit Dereli) (d. 1900, Rize - ö. 23 Temmuz 1989, İstanbul), Türk ressam. 1924 yılında Sanayii Nefise Mektebi'ni bitirdi. Devlet Resim Yarışması'nı kazanarak Paris'e gitti. 1924 ile 1928 yılları arasında Julian Akademisi'nde çalıştı. 1929'dan sonra Güzel Sanatlar Akademisi'nde resim öğretmeni olarak...
  3. Sultaniye Kaplıcaları

Sultaniye Kaplıcaları

Sultaniye kaplıcaları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizler için sunduğum kaplıca bilgilerine göz atmanızı tavsiye ederim Köyceğiz Gölünün batı sahilinde ve Ölemez Dağı'nın eteklerinde yer alan Sultaniye Kaplıcaları Köyceğiz'e 20 km., Dalyan köyüne 4 km. uzaklıkta. Türkiye'nin en yüksek (98.3) radyoaktif kaplıcası olan Sultaniye Kaplıcası, Endonezya'daki kaplıcadan sonra ikinci...
  4. Cuma Kaplıcaları

Cuma Kaplıcaları

Cuma kaplıcaları ve kaplıca özellikleri ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyorum. Bulunduğu yer : izmir Su sıcaklığı :55°C Seferhisar ilçesine 15 km. uzaklıktadır. Kovacık Dağı yamaçlarından dere boyunca devam eden bir çatlaktan kaynar. Birkaç kaynak vardır. En önemlileri Uyuz Ilıcası, Gelinboğan ve Ahmetçi Hamamı’dır. Her üç kaynağın da romatizma ve kadın hasatlıklarına etkin şifa niteliği...
  5. Bademli Kaplıcaları

Bademli Kaplıcaları

bademli kaplıcaları Bademli kaplıcaları genel bilgileri ve kaplıca suyunun özelliklerini sizlerle paylaşıyorum Bulunduğu yer : izmir Su sıcaklığı :70°C Dikili ilçesi, Bademli Köyü yakınındadır. Dikili’ye 15 km. uzaklıkta, deniz kenarındadır. İki yerden kaynar. Hamamları, havuzları vardır. Kaynaklar doğal kaynakları ile insanı büyüler. İçme olarak, aç karnına içilirse, mideye iyi gelir. Banyo...

Sayfayı Paylaş