gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Deri Ceket Modası Buradaaaa!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

deri ceket modelleri deri ceketler deri ceket fiyatları hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Deri ceketler her sezon moda olduğu gibi bu sezonda yine çok moda melekler. Deri ceketleri her kıyafetinizle kullanabilirsiniz. ve kıyafetlerinizin altına çok rahatlıkla giyebileceğiniz Deri uzun çizmeleri ile de kombinleyebilirsiniz melekler :)
    işte modeller sizlerle ;

2. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Bunu beğendim

Deri Ceket Modası Buradaaaa! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. deri ceketler

deri ceketler

ceket resmi deri ceketler
  2. Deri Ceketler

Deri Ceketler

deri ceketler Sizde benim gibi deri ceketleri çokmu begeniyorsunuz ozman buyrun bakın :)
  3. Deri Ceket Modası 2012

Deri Ceket Modası 2012

Deri Ceket Modelleri Deri Ceket Modası 2012 Bende bu yıl deri ceket modasına uydum ve taba rengi yakası kürklü bir deri ceket aldım. İstedim ki benim gibi deri ceket almak isteyenlere bir nebze faydalı olayım ve yeni sezon deri ceket modelleri çeşitlerini bu sayfamızda görücüye çıkartayım :)
  4. Kısa Deri Ceket Modası

Kısa Deri Ceket Modası

Bu konu 2013 kısa deri ceket ve mont modellerine yer vermektedir. Deri giyimi ne kadar tercih ediyorsunuz bilemem ama bana göre deri bir bayanı olduğundan çok daha çekici ve seksi gösteriyor:D:D Modanın her kış sezonun da değişmeyen trendleri arasın da yer alan deri modelleri, 2013 yılın da kısa deri ceketler olarak çok popüler. Hatta bende bugünler de sıkı bir kısa deri ceket satın almak...

Sayfayı Paylaş