Deste Katina falına bakabilirsiniz.

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

1. handanca

handanca Daimi Üye

katina falı katina falı bak deste falına bak deste [​IMG]

Arkadaşlar sizlere vereceğim bu linkten kendinizde Deste Katina falınıza bakabilirsiniz.

Nasıl olacağını ben anlatayım..

Öncelikle
    1- buradan giriş yapınız.

2- Açılan sayfada kırmızı ile işaretlediğim yere giriş yapınız..

3- Açılan sayfa aşağıdaki gibi olacaktır.
    4- Buradan 3 kart seçiniz. Daha sonra işretlediğim yere giriş yapın.
    Kartlar ters ve düz olarak yerleştirilmiştir.

**sarı ile işaretlediğim yerden tekrar kart dağıtabilirsiniz.

5- Hemen altında kartların anlamı ingilizce olarak verilmiştir. Benim gibi google çeviriciniz varsa altta görüldüğü gibi. Çevir dediğinizde Türkçe olarak okuyacaksınız.

TurkuaZ_, sebep ve SadmiN bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çok teşekkür ederiz Sevgili Handan...
    M.M Yönetimi

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye

teşekkürler handancaa..

4. Liv_19

Liv_19 Yeni Üye

teşekkürler

5. tuan-a

tuan-a Yeni Üye

teşekkürler handanca yüreqine saqlık:)

6. mantikli seyler yazdi, tesekkurler

7. münevver kalkan

münevver kalkan Forum Okuru

benim hakkımda gelecek

eşimle aramda sorunlar. kızlarımın okul hakkındasınıflarını gececeklermi
    bülentle aram nasıl olacak konuştuklarımın neler düşünüyor benim hakkımda

Deste Katina falına bakabilirsiniz. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Deste Katina'nın Aşk Falı *Bilgidir-Bakım yapılmaz*

aşk falı bak katinanın aşk falı katina falları katina nın Deste ile tanışmam çok farklı oldu... Zira başka bir kitap için kittiğim kitabevinde kendimi birden kendimi deste kartlarının önünde buldum.. Geçip gitmek istiyordum ama elimi bırakamıyordum deste'den.. Uzunca bekledim ve aldım.. Onunla tanışmam için çok düşünmüştüm. Ama değdi buna... Şimdi gelelim bu Deste Hikayesine.. Okuyunca...
  2. Deste Katina Falı bakıyorum.

katina falı bak katina falına bak falıma tarot falı nasıl bakılır Arkadaşlar sadece belirgin günlerde yapılacak bir açılım yapacağım. Deste katina Falını daha değişik bir şekilde açacağım. Değişik yöntemleri var bu açılımların. Sık Sık açılım yapmıyoruz. O yüzden açılım yapılan gün dışında konu kilitli kalacak. 34 ve 172 dahil 3 adet çift rakam yazıyorsunuz. seçtiğiniz her üç rakamın...
  3. Deste Katina Aşk Falı - Boğa Burcu Ocak 2010

boğa 2010 falı boğa burcu 2010 aşk falı burcu ocak aşk Deste Katina Aşk Falı - Boğa Burcu Ocak 2010 Adhamdeva (Elmasın Sultanı) Kartı : Ocak ayında ilişkimizde yaşayacağımız bir hayal kırıklığı dengeleri bozabilir. Elbetteki moralinizi hiç bozmadan gerekli tedbirlerle durumu telafi etmek size düşüyor. Özellikle karşınızdaki kişiye olan davranışlarınızı olumlu yönde değiştirin. Onun...
  4. Deste Katina Aşk Falı - İkizler Burcu Ocak 2010

ikizler 2010 aşk ikizler burcu ocak 2010 ocak burcu aşk Deste Katina Aşk Falı - İkizler Burcu Ocak 2010 Assyranta (Abonozun Sultanı) Kartı: Bu kart sizi temsil eder. Evine bağlı iyi kadın demektir. Aile içinden bir kadın yüzünden yada aileye yakın biri yüzünden hanende tartışma olabilir. Eş yada sevdiğinle sorun yaşaman mümkündür. Merak etme haklı olan belli olacak ve sen bu durumu...
  5. Deste Katina Aşk Falı - Oğlak Burcu Ocak 2010

aşk falı oğlak 2010 falı oğlak burcu 2010 aşk burcu Deste Katina Aşk Falı - Oğlak Burcu Ocak 2010 Zara (Elmasın beyaz Atı) (ters): Büyük ve gerçek aşk yaşanacak. Davranışlar ilişkide soru işareti oluşturabilir. Karşınızdakinin kıskanç şüpheci davranışları sizi bunaltabilir. Dare (elmasın hükümdarı) Kartı: Zor bir erkek karşındaki. Titiz ve detaycı biri. Yanlızlığı sever. Eğer henüz...
  6. Deste Katina Aşk Falı - Yay Burcu Ocak 2010

aşk falı yay burcu ocak 2010 2010 yay burcu aşk falı Deste Katina Aşk Falı - Yay Burcu Ocak 2010 Bulutlar Kartı (ters): Sorunlar seni korkutuyor. Nereye gidiyorsun bilmiyorsun. Bu belirsizlik seni çok üzüyor. Bu ay sıkıntılı geçeceğe benziyor. Sunit Kartı (ters). İlişkinde tartışma ve kavgalar yaşabilirsin. İnişler çıkışlar yaşanacak. Bu durumlarda seni yıpratıyor. Eski bir...
  7. Deste Katina Aşk Falı - Balık Burcu Ocak 2010

katina falı balık 2010 aşk 2010 falı balık burcu ocak Deste Katina Aşk Falı - Balık Burcu Ocak 2010 Alyans (ters): Görünürdeki sorunlar sizi üzüyor ama teraziye aldığınız zaman haksızlıklarda görülüyor. Sorunlarınızı büyütmeyin. Konuşmalarda ağzınıza her geleni söylemeyin. Haksızlık yaptığınızı düşünün lütfen. Güveninizi belli edin. Şüphelerle bir yere varamazsınız. Mektup (ters)...
  8. Deste Katina Aşk Falı - Koç Burcu Ocak 2010

aşk falım 2010 falı koç koç burcu 2010 aşk falı Deste Katina Aşk Falı - Koç Burcu Ocak 2010 Fareler Kartı: Haksızlıklar var. Bir mahkemenin aleyhimize sonuçlanması, hırsızlık olayı , yada büyük münakaşalar yaşamak mümkün. Yeni tanışacağın insanlara karşıda dikkatli ol. Sinsi ve tehlikeli insanlar seni yıpratacağa benziyor. İsfahan (Elmasın ruhu) kartı: Hemen değiş. Yapılan hatalı...
  9. Deste Katina ile 55 açılım yapabilirsiniz!!!

katina açılımları kilit büyüsü nasıl bozulur kilit büyüsü nasıl yapılır katina açılımı nedir Aşağıdaki açılımlar isimlerini deste'deki kartlardan alıyor.. Şekil ve Şema olarak çalışmalara henüz başlamadım 1-AFYON AÇILIMI Bu açılım;Deste’deki Afyon kartından esinlenilerek hazırlanmıştır.Kişilerin tutkularına,bağımlılıklarına,alışkanlıklarına ilişkin bir açılımdır. 2-AĞAÇ AÇILIMI:...
  10. Deste Katina'nın Aşk Falı Bakılır

katinanın aşk falı açılımı katina falı nasıl bakılır katina nın aşk açılımı nın nasıl bakılır Deste Katina'nın Aşk Falını hayatimidegistir.com adresinde baktırabilirsiniz. Büyülü kartlar ile hayatınıza uzaktan bakın

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. katina falı

,
  2. katina aşk falı

,
  3. katina falı bak

,
  4. katına aşk falı 2015,
  5. katina fali bak melekler mekanı,
  6. katina falı melekler mekanı,
  7. katina deste,