gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

deterjan kiri nasıl temizler yardım !!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

sabun ve deterjan kiri nasıl temizler deterjan kiri nasıl temizler merhaba arkadaşlar benim konum sabun ve deterjan kiri nasıl temizler sabunu buldum ama eterjanı bir türlü bulamıyorum lütfen yardım edin bunu öğrenmem qerekiyor ama ben hala hiç bişe bulabilmiş deqilim :(( şimdiden teşekkürler...

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

lütfen şekli yok mu bunun yaaaaa :(

deterjan kiri nasıl temizler yardım !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sabun Kiri Nasıl Gideriyor

Sabun Kiri Nasıl Gideriyor

Sabun Kiri Nasıl Gideriyor Aslında sabun bir antiseptik, yani mikrop öldürücü değildir. Normal bir deri üzerinde, ölü deri hücreleri, kurumuş ter, çeşitli bakteriler, yağlı ifrazatlar ve toz vardır. Sabunun özelliği, mekanik olarak derimizin üzerinden bunların alınmasını sağlamasıdır. Suyu ve yağı (ne yağı olursa olsun) aynı kaba koyarsanız birbirlerine hiç karışmazlar aksine su ve yağ...
  2. sabun nasıl kiri temizliyor?

sabun nasıl kiri temizliyor?

sabunun kiri temizlemesi sabun nasıl temizlenir sabun kiri nasıl temizler ve deterjan temizler deterjan Aslında sabun bir antiseptik, yani mikrop öldürücü değildir. Normal bir deri üzerinde, ölü deri hücreleri, kurumuş ter,çeşitli bakteriler, yağlı ifrazatlar ve toz vardır. Aslında sabun bir antiseptik, yani mikrop öldürücü değildir. Normal bir deri üzerinde, ölü deri hücreleri, kurumuş ter,...
  3. Deterjan Kirleri Nasıl Çıkarır?

Deterjan Kirleri Nasıl Çıkarır?

deterjan kiri nasıl çıkarır deterjan, kiri nasıl temizler, lekeyi nasıl çıkarır, lekeler, içeriği, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Hergün defalarca bulaşık makinalarımız,çamaşır makinalarımız çalışır.Mutfak eşyalarımız ya da kıyafetlerimiz makinadan tertemiz çıktıklarında hoşumuza gider,hatta gururlanırız.Ama hiç düşündük mü ,o bir avuca bile sığmayan...
  4. bebeğimin burnunu nasıl temizlerim ?

bebeğimin burnunu nasıl temizlerim ?

Kızlar bebeğinizin burnu diyelim ki tıkalı ve sümük oluşumu var biliyorsunuz bu durumda mama yemesi yada uyuması beklenemez bebekten hale hazırda benimkinden de beklenemez çok şükür. Bebeğimin burun tıkanıklığını nasıl temizlerim bu pompa tarzında olan aletler hiç bir işe yaramıyor. Bebevak diye bir ürün var bu ürünü öneriyormusunuz kızlar ? Teşekkür ediyorum. sizlerinde kullandığı bir yöntem...
  5. stor perdelerimi nasıl temizlerim

stor perdelerimi nasıl temizlerim

selam ısınmak için soba kullanıyoruz bacada sanırım problem var arada bir rüzgarlı havalarda tüttüğü oluyor daha yeni yaptırdığım stor perdelerim ne yazıkki is lekesi oldu açık renk olduğu için hoş bir görüntü oluşmuyor piyasada stor perdeleri temizleyen firmalar varmış ama benim bütçem buna müsait değil kendim temizlemem gerekiyor bana stor perdelerimi en kolay nasıl temizleyebilirim bilgi...

Sayfayı Paylaş