gebe
  1. çikolatakolik

çikolatakolik Forum Okuru

detoks diyeti yapan varmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında çikolatakolik tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar aranızda detaks diyeti yapan varsa nasıl yapılrığını ve deneyimlerini benimle paylaşırsa çok memnun alurum diyetin herhangi bir yan etkisi falan oldumu kaç gün yapılıyor detoks diyeti nasıl yapılıyor bilgi verirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler

detoks diyeti yapan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. detoks diyeti nedir ?

detoks diyeti nedir ?

Selamlar melekler. Detoks diyetini sürekli duyuyorum ama tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. Nedir detoks diyeti, nasıl yapılır, bilgi verirmisiniz..
  2. pilates yapan varmı

pilates yapan varmı

selam hanımlar pilatesin ne olduğunu biliyorsunuzdur bende vücudumu forma sokmak ve fazla kilolarımdan kurtulmak için pilates yapmayı düşünüyorum. Acaba aranızda pilates yaptıktan sonra bu konuda faydasını gören varmı eğer olumlu etkileri yoksa hiç boş yere alıp zamanımı ve paramı harcamim. Kullananlardan olumlu olumsuz yorumları bekliyorum.
  3. Kaş Ekimi Yapan Varmı?

Kaş Ekimi Yapan Varmı?

kaş ekimi nedir,kaş ekimi nasıl yapılır,kaş ekimi kimlere yapılır,kaş ekimi hakkında bilgiler Kaşlar insanların yüzünde oldukça önemli bir yere sahiptir. Kaşlar gözleri çevreler ve güzel bir kaş insanın çok hoş görünmesini sağlar. Kaşların şekli yüzün sert ifadesi varsa daha yumuşak hale getirir. Ancak kaşların olmaması veya çok az olması kişiyi sıkıntıya sokacaktır. Bu durum...
  4. pierre dukan diyeti yapan varmı

pierre dukan diyeti yapan varmı

pierre dukan diyeti diye bişey varmış bu diyetle ilgili bilgisi olan varmı aranızda bu diyeti yaparak kilo veren oldumu memnun kaldınızmı yorumları alabilirmiyim
  5. HCG Diyeti yapan varmı?

HCG Diyeti yapan varmı?

HCG hamilelik sırasında plasentadan salınan (aynı hormon hamilelik kistlerinde de kanda saptanmıştır) bir hormondur. İlk defa, hamilelik sonrasında fazla kiloya sahip olan kadınlarda kullanılmış ve başarı elde edilmiştir. Çok sayıda medikal çalışma göstermiştir ki HCG kullanım ile birlikte uygulanan düşük kalori diyeti ve egzersiz her gün ciddi şekilde yağ kaybını sağlamakta, doğal olarak...

Sayfayı Paylaş