gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Diane Kruger

Konu, 'Biyografi' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Diane Kruger Gerçek Adı: Diane Heidkrueger
    Doğum Yeri: Algermissen, Hildesheim, Almanya
    Doğum Tarihi: 15.07.1976
    Boy : 1.73

Onu Ünlü Yapan Ne? Troy (Truva) filmindeki Helen rolü
    Birliktelikleri:
    Sevgilisi: Guillaume Canet, aktör ( 2001 - )

Ailesi:
    Kardeşi: Stefan

Eğitim:
    - Royal Ballet, London, bale eğitimi aldı

Meraklısına...
    • Ünlü Alman top model
    • Elite Model Look 15 yaş (1992) finalistlerinden biriydi.
    • Londra'da Royal Ballet'de geçirdiği sakatlıktan dolayı bale kariyerini yarıda bıraktı ve Almanya'ya döndü
    • Almanya top model olarak ünlendi.
    • Daha sonra Paris'e yerleşti ve aktörlük eğitimi almaya başladı
    • Troy filminde yönetmenin isteği üzerine 7 kilo almak zorunda kaldı, filmin çekimleri bittikten sonra bu kiloları geri verdi.
    Tüm Filmleri:
    • Brigades du tigre, Les (2006)
    • Ne le dis à personne (2005)
    • Copying Beethoven (2005)
    • Joyeux Noël (2005)
    • National Treasure (2004)
    • Narco (2004)
    • Wicker Park (2004)
    • Troy (2004)
    • Michel Vaillant (2003)
    • Ni pour, ni contre (bien au contraire) (2003)
    • Mon idole (2002)
    Kaynak : Netiket Bilişim ©

Diane Kruger konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diana takibi para etmedi

Diana takibi para etmedi

İngiliz Daily Mail gazetesi, Prens William ve kız arkadaşı Kate Middleton'ın, bir paparazzinin aracıyla tehlikeli şekilde takip ederek çektiği fotoğrafını yayımlamadı. William-Kate çiftini bir gece kulübünden çıkarken görüntüleyen paparazzinin Prenses Diana örneğinde olduğu gibi çifti tehlike yaratacak şekilde izlediği iddiasını ele alan Basın Şikâyet Komisyonu, gazete editörlerini,...
  2. diane 35 kullanan varmıııı ??

diane 35 kullanan varmıııı ??

diane 35 kullananlar diane 35 diana kullananlar yan etkileri diana selam kızlar doktora gıtmıstım 1 ay once bana yumurtalıkların tembel dedı ve bana once orgametril verdı 1 hafta kullanıcam daha sonra da 3 gun sonra da diane 35 kullanıcam yan etkılerı neler herkes kılo yapıyo dıyoo yaaa yemesem mı ufff yardım edın melekelrımmm:ruyam::ruyam::ruyam:
  3. Diane 35

Diane 35

CUMA GÜNÜ DOKTORA GİTTİM HORMON TAHLİLİM İYİ ÇIKTI AMA YUMURTALIKLARIM YAVAŞ ÇALIŞIYORMUŞ YANİ TEMBELLİK VARMIŞ DAHA 23 YAŞINDAYIM BU YAZ DÜĞÜNÜM VAR ŞUAN BEKARIM EVLİLİĞİMİ ETKİLEMESİNDEN ÇOK KORKUYORUM. elleacnelle YAZDI DOKTOR ÇÜNKÜ BENİM ADETİM DÜZENSİZ HEM 10 GÜN FİLAN GECİKİYOR HEMDE 1 GÜN SÜRÜYOR. ECZANEDE YOKTU AYNI ETKEN MADDESİ OLAN DİANE 35 VERDİLER, ZATEN DİANE 35 İ 4-5 YIL ÖNCE...
  4. diane 35

diane 35

Merhaba 8 aydir diane 35 kullaniyorum bu ay birakip adet gormeyi bekleyecegim baska yollardan korunsam dahi hapi birakmanin etkisiyle hamile kalinir mi
  5. diane 35 kullanımı

diane 35 kullanımı

adet düzensizliği için doktora gittim bna diane 35i önerdi ileride hamilelik için sıkıntısı varmıdır doğum kontrol hapı yazıyor üstnde ??

Sayfayı Paylaş