gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Dijital duvar kağıtları ile evinize hava katın meleklerim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Manzaralı duvar kağıtları Duvar kağıdı modelelri
    Duvar kağıtlarını çok beğeniyorum. Bu dijital duvar kağıtlarıda çok hoşuma gitti. artık evimizde sitediğimiz fotoğrafı koskocaman görmek mümkün. Ama ben en çok doğa resimlerini seviyorum. Salonumun bir duvarı boydan boya manzara olsun isterdim.

Dijital duvar kağıtları, yaklaşık 4 ay önce dünyanın dört bir yanında satışa sunuldu ve çok beğenildi. Bu, herkesin hayalini anlatabilmesi ya da kendini anlatabilmesi gibi bir şey. Salon, yatak odası, ofis hatta çocuklar için bile hayata renk katan bir dekorasyon örneği olabilir. Yeni dekorasyon trendi dijital duvar kağıtları özel bir teknoloji ile üretiliyor. Duvar kağıdına benzer fakat kumaş dokulu özel bir malzeme, dijital ortamda gerçek gibi görünen bir resim olarak basılıyor.

Siz sadece resmi seçiyorsunuz ve boyutlarına karar veriyorsunuz. Geriye, siparişinizi beklemek kalıyor. Dijital duvar kağıtları, Almanya’da üretiliyor. Resim boyutlarına göre değişen fiyatlar var. Dijital duvar kağıtlarının metrekaresi 40 £’dan başlamaktadır. Dekorasyonda farklılık adına bu fiyata değer. Alacağınız keyif, hayal dünyanızda yapabileceğiniz seyahat, para ile ölçülemez.

Dijital duvar kağıtları ile evinize hava katın meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dijital duvar kağıtları

Dijital duvar kağıtları

dijital duvar kağıtları dijital duvar kağıdı digital kağıtları
  2. Berjer koltuklarla evinize hava katın

Berjer koltuklarla evinize hava katın

2012 Koltuk modası Berjer modelleri koltuk modellerinde bu sene berjer koltuk modelleri çok moda. Ben berjer koltuklara en çok çiçekli böcekli kumaşları yakıştırıyorum. O kumaştan birde fon perde tamamdır:) yine iki dakikada şipşak dekorasyon yaptım ama kendi evimi o kadar kısa sürede dekore edemedim malesef. Buyrun melekelrim berjer modellerine
  3. Duvardaki resim hoş bir hava katmış

Duvardaki resim hoş bir hava katmış

duvar resim örnekleri Duvar dekorasyonu duvara yapılan bu kız resmi salonu biraz karanlık gösterse de salon dekorasyonuda hoş bir hava kaltmış. Resim biraz daha açık renk seçilse daha aydınlık bir görünüm elde edilebilirdi belki ama kız resimli duvar dekorasyonu yinede hoş olmuş.
  4. Sade evinize kırkentler hava katsın

Sade evinize kırkentler hava katsın

Kırlent dekorasyonu Sade dekorasyon örnekleri Salon dekorasyonunuzu sade döşerseniz aksesuarlar ve kırlentler kullanrak renk verebilirsiniz. bu renkli kırlentlerle dekore edilmiş salon da çok hoş duruyor. Dekorasyonunuzu değiştirmek istediğinizde sadece kırlent ve aksesuarları değiştirmek yeterli olacaktır.
  5. Duvar Kolajıyla Ev Dekorasyonunuza Farklı Bir Hava Katın!

Duvar Kolajıyla Ev Dekorasyonunuza Farklı Bir Hava Katın!

duvar kolajı, ev dekorasyon önerileri, duvar kolajı örnekleri Sevgili melekler, ev dekorasyonunuza farklı bir hava katmak için duvarlarınızdaki boşlukları doldurmaya ne dersiniz? Bunun için herkesin evinde var olan sıkıcı çerçevelere, tablolara da ihtiyacınız olmayacak. Kendi anılarınızdan, sevdiğiniz şiirlerden ya da keyfinize göre çizimlerden oluşan bir duvar kolajı hoş bir seçim...

Sayfayı Paylaş