gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

dikişsiz yakadan başlanan hırka...

Konu, 'Örgü Kazak, süveter Modelleri' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

yakadan başlanan bebek yelekleri yakadan başlanan bebek yeleği hırka yelek dikişsiz yelek modelleri [​IMG] [​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    değişik bi örnek

nilyesilim bunu beğendi.
  3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yapılışını yazarsanız daha güzel olur teşekkürler

4. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    cok hos bir hirka anneme gösterim oglusuma örsün :D

ellerinize saglik

nilyesilim bunu beğendi.
  5. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    bu misinalı şişlemi işleniyor. tarifini yazarmsın.çok güzel olmuş

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

seda bu kazağı cok beyendim nasıl örüldünü ögrenmek istiyorum

dikişsiz yakadan başlanan hırka... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökçe - Düşün yakamdan

Gökçe - Düşün yakamdan

gökçe düş yakamdan Kaybettim kendimi Gören varmı bulan varmı Kaybettim herşeyi Bilen varmı duyan varmı Geri verin Kaybettim inancımı Gururumu umudumu Kaybettim yolumu Biri varmı ışık varmı Zaman varmı Düşün yakamdan Düşün yakamdan Düşün yakamdan Bıktım ben bu hayattan Düşün yakamdan Düşün yakamdan Düşün yakamdan Bıktım ben bu hayattan
  2. Yağ Yakan Formül

Yağ Yakan Formül

yağ yakan formüller Zayıflamak için bir çok şey deniyoruz.Hatta her gün yeni birşey çıkıyor ve siz bunları denemekten bıktınız.Meleklerim siz her halinizle güzelsiniz ya uğraşamyın diyicem ama beni dinlemeyeceksiniz eminim:D Şimdi size sunacağım yazıdakileri illa uygulayın demiyorum yada deneyin demiyorum sadece bir okuyun diyorum:D Metabolizmayı hızlandıran içecek (Yağ Yakan Formül) NTV'de...
  3. Dikişsiz Örgü Boyunluk Modelleri(Bayan)

Dikişsiz Örgü Boyunluk Modelleri(Bayan)

Son yıllar da atkı modellerinin yerine sıklıkla tercih edilen boyunluk modelleri bayanlar ve erkekler tarafından kış ayların da çok rahat kullanılıyor. Hem soğuktan koruyan bir model olan boyunluk modelleri, kıyafetlerinize şık kombinler de oluşturan aksesuar olarak da tercih ediliyor. Örgü boyunluk modellerinden sizlere bu yazım da bayanlar için dikişsiz örgü boyunluk örneklerini...
  4. Dikişsiz bere nasıl örülür dikişsiz çocuk beresi modeli

Dikişsiz bere nasıl örülür dikişsiz çocuk beresi modeli

Dikişsiz çocuk şapkası modeli - dikişsiz berenin videolu anlatımlı yapılışını bu konumuzdan bulabilirsiniz. Bebeklerimizin özellikle de yeni doğanların her şekilde soğuktan korunması gerekiyor arkadaşlarım ben sizlere örgü modelleri bölümümden güzel konular açmaya gayret ediyorum sizler de buradan şimdi dikmişsiz bir çocuk beresi nasıl yapılır hem onu öğreneceksiniz hemde güzel modelleri yan...

Sayfayı Paylaş