gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Dikkat! Önemli Bir Uyarı

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar haber ne kadar doğru bilemiyorum ama bu tür olayların olabileceği ihtimalinin yüksek olduğunu düşünerekten bu haberi sizlerle paylaşmak istedim.Haberimiz ise şöyle: Evinizin kapısına geliyorlar. Önemli deterjan firmalarından birinin a...dını verip yeni ürünleri için anket yapmaya, anketi kabul edersiniz de... Hediyenizin 3 kg lık deterjan olacağını söylüyorlar.
    Tüketici olarak size uzun sorulardan sonra yeni ürünün iki örneği olduğu söyleniyor.
    Yeni ürünün parfümünün iki değişik versiyonun dan hangisini beğendiğinizi soruyorlar, sizin de bu konuda fikriniz alınacak.
    Test başlıyor, Kutular açılıyor, siz de kokluyorsunuz ve tabii fenalaşıp bayılıyorsunuz. Çünkü size koklatılan ikinci koku uyuşturucudur ve bir güzel bayılıyorsunuz...
    Onlar da evinizi rahat rahat soyuyorlar! (organlarınızı da çalabilirler) ..
    Lütfen ev halkını ve de tanıdıklarınızı önemle uyarın. Siz de unutmayın. Bu soygunculuk planı piyasaya yeni çıktı, lütfen eş, dost, arkadaş, akrabalarımızı uyaralım, bu yeni soyguncu tuzağına sakın düşmeyelim.

Aman dikkat diyorum çünkü millet olarak kapıya gelip birşeyler satan satıcılara karşı meraklı bir milletiz.Bu merak sonucu hem eşyamızdan hem canımızdan olmayalım.

CeMoŞ, *şiker* ve tavuk_kavurma bunu beğendi.
  2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Aman Allahım... herkese söyliycem... Allah korusun böyle pis şer insanlradan bizleri...
    Aman d,kkatli olun...

3. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Cok saol canimmmm. Tanidigim herkeze hemen ileticem.Evin soyulmasi hadi neysede organ bolumu cok kotu...Allah kimseye yasatmasin...

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Allah korusun bizleri böyleri şeylerden..

5. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    aman allahım ya bide bu çıktı yaa insanlar artık para kazanmanın kolay yolunu bulmuşlar hey .sen koru bizi bunlardan rabbim .

6. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Çok ii bi konu olmuş uyarı için saol ablacım.
    Allah herkesi korusun böylelerinden...

7. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler adminim çok güzel bir duyuru oldu

8. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    teşekkürler mavi çok güzel bi bilgi özellikle yaşlılara duyurmak lazım çevremden başlim ben yazık ya insanlara ne kötüler var

9. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Canım bu önemli bilgiyi bizimle paylaştığın için teşekkrüler elimizden geldiğince çevremize yaymaya çalışalım..

10. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Uyarı için teşekkürler mawi.
    Artık çok planlı çalışıyorlar dolandırıcılar evde tek olduğun anı bile gözlüyorlar ona göre hareket ediyorlar.. Pazarlamacıları bizim apartmana pek sokmayız sonuçta artık kimseye güvenilmeyecek bir devirde yaşıyoruz.

11. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    canım benim ya birde son zamanlarda aile hekimliği adı altında yapılan soygunlar çıktı kendilerini aile hekimi gibi tanıtıp iğne falan yapıyorlarmış sonrada ev sahibi uyuduğunda soygunu yapıp kaçıyorlarmış gerçekten kime nasıl güvenecez artık şaşırdık dünyanın çivisi çıktı iyice valla..

12. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Allah'ım korusun bizleri böyle kötü şeylerden..

13. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    niye bu inanların çoğunun kafası sadece kötülük için çalışıyor, Allahım korusun bu tür insanlardan bizleri ..

14. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

ayy çok ürktüm yaaa ALLAH korusun kimseye kapıyı açmamak gerek

15. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle bende uyarıcam evdekileri korkmaya basladım insanlar ne kadar kötü olmuslar..

Dikkat! Önemli Bir Uyarı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tahsil Harcı Konusunda Önemli bir Yargitay Kararı Dikkat Önemli

Tahsil Harcı Konusunda Önemli bir Yargitay Kararı Dikkat Önemli

tahsil harcı tahsil harcını kim öder harcı nasıl hesaplanır hesaplama temyiz nasıl hesaplanır HACZİN KALDIRILMASINI İSTEME VEYA HACİZDEN VAZGEÇME TAHSİL ANLAMINA GELMEZ VE HACZİN KALDIRILMASI İSTENDİ DİYE TAHSİL HARCI ALINAMAZ "Tahsilat olmadığı halde, haczin kaldırılmasının istenmesi halinde tahsil harcının alınmasına" ilişkin uygulama TAMAMEN HUKUKA VE YASAYA AYKIRIDIR. Bu yanlış...
  2. Polisten vatandaşa çok önemli uyarı!

Polisten vatandaşa çok önemli uyarı!

rüyada cüzdanının çalındığını görmek rüyada cüzdanın çalınması cüzdan çalınması kapkaç görmek cüzdan 21 çeşit yankesicilik var Yankesiciler toplu taşım araçlarında, otogar, tren garı, havayolu terminalleri, pazarlarda, alışveriş yerlerinde, kalabalık arasında kişilerin dalgınlığından yararlanarak cep veya çantalardan hırsızlık yapmaya devam ediyor. Bursa Emniyet Müürlüğü, 21 ayrı...
  3. Astım hastalarına önemli uyarı!

Astım hastalarına önemli uyarı!

astım ölümcülmüdür astım hastalığı ölümcülmüdür ölümcülmü astim ölümcülmü Çevremde tanıdığım bir çok kişide astım hastalığı var.En yakınım oalrak eltimden örnek vermek istiyorum.Eltim astım hastası; toza, dumana,özelliklede sıkıntıya gelemiyor.Çok strese girdiğinde kriz vuruyor.Rabbim tüm astım hastalarının yardımcısı olsun... Astım hastalarına önemli uyarı! Prof. Dr. Tutluoğlu, ilkbaharla...
  4. Evlilik için önemli bir uyarı!

Evlilik için önemli bir uyarı!

Evliyseniz, çift olmanız gerekiyor. Eşinizle birlikte, hayat yolculuğunda senkronize adımlar atabilmeniz; bir gözün gördüğünü diğer gözden başkasının görmemesi gerekiyor... Evlilik için önemli bir uyarı! Son yıllarda evliliklerin zarar görmesinin birçok sebebi var şüphesiz. Ama bunların hiçbirisi sizlere hatırlatmak istediğim bu unsur kadar önemli değil gibi geliyor bana. Uyarım,...
  5. Meteorolojiden Çok Önemli Uyarı!!!

Meteorolojiden Çok Önemli Uyarı!!!

Meteorolojiden Çok Önemli Uyarı! Bu hafta bahar yağmurları Türkiye'nin tamamında etkili olacak. Bu hafta bahar yağmurları Türkiye'nin tamamında etkili olacak. Uzmanlar, selin yanı sıra ani hava değişiklikleriyle yıldırım düşeceği uyarısı yaptı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü hafta sonuna kadar bahar yağmurları uyarısı verdi. Önümüzdeki 10 gün boyunca Türkiye'nin neredeyse tamamının yağış...

Sayfayı Paylaş