Dikkat! Önemli Bir Uyarı

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Dikkat! Önemli Bir Uyarı
Arkadaşlar haber ne kadar doğru bilemiyorum ama bu tür olayların olabileceği ihtimalinin yüksek olduğunu düşünerekten bu haberi sizlerle paylaşmak istedim.Haberimiz ise şöyle:
Evinizin kapısına geliyorlar. Önemli deterjan firmalarından birinin a...dını verip yeni ürünleri için anket yapmaya, anketi kabul edersiniz de... Hediyenizin 3 kg lık deterjan olacağını söylüyorlar.

Tüketici olarak size uzun sorulardan sonra yeni ürünün iki örneği olduğu söyleniyor.
Yeni ürünün parfümünün iki değişik versiyonun dan hangisini beğendiğinizi soruyorlar, sizin de bu konuda fikriniz alınacak.
dikkat1-6378.jpg

Test başlıyor, Kutular açılıyor, siz de kokluyorsunuz ve tabii fenalaşıp bayılıyorsunuz. Çünkü size koklatılan ikinci koku uyuşturucudur ve bir güzel bayılıyorsunuz...
Onlar da evinizi rahat rahat soyuyorlar! (organlarınızı da çalabilirler) ..
Lütfen ev halkını ve de tanıdıklarınızı önemle uyarın. Siz de unutmayın. Bu soygunculuk planı piyasaya yeni çıktı, lütfen eş, dost, arkadaş, akrabalarımızı uyaralım, bu yeni soyguncu tuzağına sakın düşmeyelim.

Aman dikkat diyorum çünkü millet olarak kapıya gelip birşeyler satan satıcılara karşı meraklı bir milletiz.Bu merak sonucu hem eşyamızdan hem canımızdan olmayalım.

Aman Allahım... herkese söyliycem... Allah korusun böyle pis şer insanlradan bizleri...

Aman d,kkatli olun...

Cok saol canimmmm. Tanidigim herkeze hemen ileticem.Evin soyulmasi hadi neysede organ bolumu cok kotu...Allah kimseye yasatmasin...

aman allahım ya bide bu çıktı yaa insanlar artık para kazanmanın kolay yolunu bulmuşlar hey .sen koru bizi bunlardan rabbim .

teşekkürler mavi çok güzel bi bilgi özellikle yaşlılara duyurmak lazım çevremden başlim ben yazık ya insanlara ne kötüler var

Canım bu önemli bilgiyi bizimle paylaştığın için teşekkrüler elimizden geldiğince çevremize yaymaya çalışalım..

Uyarı için teşekkürler mawi.
Artık çok planlı çalışıyorlar dolandırıcılar evde tek olduğun anı bile gözlüyorlar ona göre hareket ediyorlar.. Pazarlamacıları bizim apartmana pek sokmayız sonuçta artık kimseye güvenilmeyecek bir devirde yaşıyoruz.

Geri