gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dilek Budak - Senden Ötesi Yok

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sorma içimden neler gelir neler geçer Tutuştum aşkından nerdesin tut elimi er kişi anam ah babam
    Tutunacak dalım kalmadı savunacak gücüm kalmadı
    Senden Ötesi yok kalbim anladı
    Senden başka sevdam olmadı(3)

Sorma içimden neler gelir neler geçer
    Tutuştum aşkından nerdesin tut elimi er kişi anam ah babam

Tutunacak dalım kalmadı savunacak gücüm kalmadı
    Senden Ötesi yok kalbim anladı
    Senden başka sevdam olmadı(5)

Dilek Budak - Senden Ötesi Yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dilek Budak - Yıldızlar

Dilek Budak - Yıldızlar

Gözlerinin sözlerinin Özler oldum ya herseyini Nasil kabul etmeli yar Böyle sessizce gidisini Bunu haketmedim buna inanmadim Sensizligi ben secmedim Bunu bana sen ögrettin Yildizlar yalan söyler su gönlüm seni özler Haydi vur beni vur beni yar Durma sar beni sar beni yar Ne olur dön bana dön bana yar Teninde kimlerin elleri var
  2. Dilek Budak - Sözüm Yok Sana

Dilek Budak - Sözüm Yok Sana

Yanarim alev alev Sevdan bu dile kolay Kanarim zaman zaman Yüregimde yanginin var Sözlerin kursun gibi sıkarsin gönlüme Darginim sensiz gecen hayalinle düslere Sözlerin agir gelir bana Vururum kendimi biran yollara Derdimi anlatamadim yar sana Daralir icim sözüm yok sana
  3. Dilek Budak - Sifirladim

Dilek Budak - Sifirladim

Sifirladim herseyimi Bir ben bir allahim kaldi Sifirladim geçmisimi Gidiyorum yarinima Yaktim bütün hatiralari Denize attim küllerini Nerede yanlis yaptim diye Sormuyorum artik Yanlissa tamam yaptim iste Gözyasiysa sel döktüm iste Aciysa çektim acisini Cesurum artik Sifirladim herseyimi Bir ben bir allahim kaldi Sakin ha sormayin bana aci dolu o geçmisimi Sakin ha gelmeyin üstüme çok...
  4. Dilek Budak - Sen Benimsin

Dilek Budak - Sen Benimsin

Gözlerine baktigim anda Aski senle buldum Bir deli rüzgar oldum Estim gectim savruldum Estim gectim aski sende buldum Sen benimsin bende senin Anla artik askim sensin Aska vurgun gönlüm yorgun Anla artik carem sensin
  5. Dilek Budak - Karakış

Dilek Budak - Karakış

İçimi acıtır yalan sözlerin Ağır gelirde taşıyamam Gözyaşı dökerim ardından Yinede senden kopamam Gündüzler gece mi yoksa Ben mi yanlış zamanda Uykularım yenik sana Ben miyim yalnız başına Kara kışlar yakışmaz Bilirim güzdesin Uykular yasak sana Baharın el elinde

Sayfayı Paylaş