gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dior Velvet Eyes Eyeliner Dövmeleri

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

dior velvet eyes eyeliner dövmeleri swarovski taşlı dövmeler fiyatı modelleri burada arkadaşlar. Makyaj sektöründe isim yapmış Dior'un "eyeliner nasıl sürülür, bu işin kolay yöntemi yok mu?" diyenler için imzasını attığı Dior Velvet Eyes Eyeliner Dövmeleri hakkında bilgi ve modeller sunacağız bu makalemizde sizlere Melek'ler. Benim özellikle ojelerini beğendiğim Dior, 2012 oje renkleri modasında yine beğenimi aldı. Bu eyeliner dövemlerinden sonra Dior'a olan hayranlığım bir kat daha arttı Melek'lerim. 59$’a satışa sunduğu Dior Velvet Eyeliner Dövmeleri, swarovski taşlı takıları sevenlerin gözlerine konacak Melek'lerim:D Üstelik Belirgin göz makyajı isteyenler için, pratik ve harika bir çözüm olacak.

Dior Velvet Eyes Eyeliner Dövmeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dövme

Dövme

Bakınız; Dağlamak.Rüyada dövmeniz olduğunu görmek ya da başka birinin dövmesini görmek belli bir süre için hayırlı olayların içinde bulunacağınızı ve olayların istediğiniz gibi gelişeceğini müjdeler. Rüyasında vücudunda dövme olduğunu gören kişi, uzun uğraşmalardan sonra para alır. Dövmenin rengine de çok dikkat etmek gerekir.Rüyada dövmeniz oldugunu görmek ya da baska birinin dövmesini görmek...
  2. Ev dövmeleri

Ev dövmeleri

tatlı dövmeler alıntı
  3. Eyeliner Sürmeyi Beceremeyenlere Yapışkanlı Eyeliner

Eyeliner Sürmeyi Beceremeyenlere Yapışkanlı Eyeliner

Evvet bayanlar benim gibi eyeliner çekmeyi beceremeyenler için kesinlikle harika fiyatı biraz tuzlu da olsa :D:D zamanla daha uygunları da çıkıcaktır diye düşünüyorum yapanın bulanların ellerine sağlık diyelim :D:D Etrafa dağıldı,taştı,derdi yok Dior’un sticker eyelineri ile gözlerinizde harika etkiler yaratmak artık daha kolay..Dior makyajsanatçıları tarafından hazırlanan kadife dövmeler ile...
  4. flormar eyeliner kullananlar

flormar eyeliner kullananlar

aranızda flormar markasının eyelinerını kullanan varmı varsa nasıl memnunmusunuz sürüşü nasıl kolaymı umarım akmıyordur bende eyeliner alacam aslında flormarın bazı makyaj ürünlerini kullanıyorum ve gayet memnunum ama daha önce eyelinerı alıp kullanmadım kullananlardan yorum bekliyorum
  5. Kuyruklu eyeliner nasıl çekilir ?

Kuyruklu eyeliner nasıl çekilir ?

Öncelikle eyelinerin dağılmasını önlemek için kapatıcı yardımıyla göz kapaklarınızı pürüzsüz hale getirin. Kapatıcıyı cilt tamamen emdikten sonra eyelineri uygulamalısınız. Eyelinerden önce makyajın kalıcılığı için farınızı sürün. Farınızı tüm göz kapağına fırça yardımıyla sürün. Kalem ya da sıvı formdaki eyelinerinizi göz kapağının tam ortasına sürülerek işaretleme yapın. Kuyruklu göz...

Sayfayı Paylaş