Diş aralıkları kapatma tedavisi ne kadar nasıl yapılır?

• Konbuyu başlatan Matildaa
  • Başlangıç tarihi
M

Matildaa

Forum Okuru
Diş aralıkları kapatma tedavisi ne kadar nasıl yapılır?

Diş aralıkları kapatma evde nasıl yapılır melek kadınlar kulübü diş aralığı kapatma yöntemleri forum'da.​

Ön dişlerimde üst kısımda ayriklik var. Bunu doktora gitmeden kendim halledebilmem mümkün mü acaba? Biraz dişçi fobim var da. Diş aralıkları kapatma evde nasıl yapılır? Valla imkansız gibi bir şey mi istiyorum bilmiyorum ama acaba kendim bunu halledebilir miyim? İlla diş doktoruna gitmem gerekir mi bunun için? Ayrıca diş aralığı tam önde olduğu için gülemiyorum bile yeni bir ortamda filan çekiniyorum. Bunun tedavisini nasıl yaptırabilirim? Ağır ve acı verici bir tedavi mi? Daha önce diş aralığı kapatma tedavisi yaptıran var mı?

images (16).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Diş aralıkları konusu elbette biraz sıkıntılı bir durum olabiliyor hele ki sosyal ortamda çok bulunuyor iseniz bu biraz çekingenlik oluşturabiliyor üzerinizde. Bunun tedavisi maalesef evde olamaz. Sizin yapabileceğiniz bir iş değil. Mecburen doktorun muayenehanesinin yolunu aşındıracaksınız. Diş aralıkları kapatma evde nasıl yapılır? Yapılamaz bunu yapabilecek hiç bir uygulama ya da tedavi yoktur evde. Diş aralıkları üç tedavi yöntemi ile tedavisi mümkün. Bunun dışında dış doktoruna gitmek hoş bir durum değil elbette o zaman da diş bakımı doğru şekilde yapılmalıdır.

"Diş aralıkları kapatma tedavisi nasıl yapılır?"​

• Lamine diş uygulaması
  • Bonding uygulaması
  • Diş teli uygulaması
Bu üç yöntem ile diş aralığı tedavisi gerçekleşir. Aslında sosyal ortamda sıkıntı yaşamak yerine bence yaptırın tedavinizi. Gülüş estetiği çok önemli bir durum bence. Evde bana kalırsa diş ile ilgili kulaktan duyma hiç bir tedavi yöntemini uygulamayın. Hemen aşağıdaki linkten yine benzer bir konu paylaşmak istiyorum. "Evde diş taşı ve tartar temizliği nasıl yapılır" yazımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri