Dışkıda siyah noktalar neden olur? Bilen var mı?

• Konbuyu başlatan Dlaralara
  • Başlangıç tarihi
D

Dlaralara

Forum Okuru
Dışkıda siyah noktalar neden olur? Bilen var mı?

Dışkıda siyah noktalar melek kadınlar kulübü dışkıda siyah noktalar nedir forum'da.​

Arkadaşlar dışkıda siyah noktalar neden olur bunu sormak istiyorum birkaç gündür büyük abdestinde siyah noktalara rahatladım. Dışkıda siyah noktalar sağlıkla ilgili bir problem midir? Daha önce hiç böyle bir şey yaşamamıştım açıkçası korkuyorum hangi doktora gitmem gerekiyor bu konuda?

Merhabalar
Dışkıda siyah noktalar konusundan birçok durumda dışkıda siyah noktalara beneklere ya da renginde değişikliklere rastlanabilir. Çoğunlukla yenilen bazı şeyler renk verebilmektedir dışkıya özellikle kan ilacı kullanıyorsanız ya da kan yapıcı şeyleri çok dikkat ettiyseniz bu dışkıdaki rengi koyulaştırabilir. Bağırsaklardaki iltihaplar enfeksiyonlar bunlarda dışkının siyah renkli ya da koyu renkli olmasına sebep olabilir. Dediğim gibi eğer problemi olduğunu düşünüyorsanız ya da kendinizi iyi hissetmiyorsanız gastroenteroloji bölümüne gidebilirsiniz.

Dilerseniz buna benzer bir sorun olan "dışkının küçük parçalar halinde gelmesi neden olur" konumuzu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri