gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

dıyar farkı

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

lıseye yenı baslamısım kımseyı tanımıyorum ama herkes bırbırını tanıyo orta okuldan arkadas olanların cogu aynı lıseye baslamıs bırde lısenın ılk ogrencılerı bızız bızden ust sınıf yok yenı bı okul yanı okulu hıc ıstememden kaynaklanan bozuk bı psıkolojıyle derslere gırmeye basladım zekı cevık olan ben derslerde sureklı sozluye kalkan ben ne derse katılıyor nede bı yorum yapıyordum sılık bı kısıık olmustum adeta ee bozuk psıkolojı neyse gunlerden salıydı ve ılk dersımız tarıh konu ıse gokturkler yeterlı kaynak olmadıgından ogretmen tahtaya bozuk resım yetenegıyle gokturklerın harıtasını cızıyor bende arkamda oturan ve sureklı konusan bı cocugu uyarıyorum o sırada ogretmen DIYA BANA BAK BAKAYIM BU NE dıyor tahtadakı harıtaya benzer seklı gostererek bende gayet mahcup bı tavırla AYAK OGRETMENIM.........cunku tahtadakı resmen bı ayaga benzıyor ee sızce dogruyu mu souyleseydım yoksa ogretmenın ıstedıgınımı:):):):)

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: dıyar farkı
    öğretmen ne dedi çok merak etim al bu ayak başına gelsinmi dedi acep

3. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

yok o sınırle bana koocamannn eksı verdı ve yıl boyunca harıta cızmedı

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

evet bende merak ettim senin cevabını biliyoruzda bu cevap karşısında öğretmen nasıl bir cevap ve tavır sergiledi bide onu belirtseydin valla merakımıza iyi gelecekti:D

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    ne dedin diyar merak ettim

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

öğretmen bişey dememiş kızlar koca bir sıfır vermiş:D:D

7. berfin

berfin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    diyar sen çok komik ve tatlı bir kızsın ya ins bebişinde senin gibi tatlı olur

8. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

:D:D:D:D:Dne diyimkii:D:D

9. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: dıyar farkı

ayak he koptum kıs delü canım paylaşımın için saol

dıyar farkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dıyarın mektubu

dıyarın mektubu

dıyar bu mektubu ıcındekı ofkenın cesaretınden yazıyo sızlere...ama sız yıne bu ofkenın nıye oldugunu anlamayacaksınız...hıcbırseyı anlamadıgınız,anlayamadıgınız gıbı... dıyar hıc affetmedı sızlerı.... ne cocuklugunuzu harcamanızı nede masumlugunu pul parası etmenızı...ne masumlugunun arayıs cagında dogrular dıye yalanlara sıgındırmanızı...nede asıl dogruların yalan oldguna ınandırmanızı,,,...
  2. melekler dıyarına hoşgeldınız....

melekler dıyarına hoşgeldınız....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. İyi ki doğdun Dıyar

İyi ki doğdun Dıyar

Sevgili dıyar, meleklermekani olarak doğum gününü kutlar ve hayatın sana ve kızın elit'e, eşine ve tüm sevdiklerine mutluluk, sağlık, sevgi dolu yıllar getirmesini dileriz... Nice güzel senelere, iyi ki doğdun dıyar'cım :h015:
  4. "zeka farkı"

"zeka farkı"

Günün birinde üç adam ormanda yürürlerken karşılarına büyük ve vahşi bir nehir çıktı. Ama nehrin karşı kıyısına mutlaka geçmeleri gerekiyordu. Peki bunu nasıl başaracaklardı? :minik: Birinci adam, dizlerinin üstüne çöktü ve Tanrıya dua etti: ? Tanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ver!? Pppppfffffuuuuuffffff.... Tanrı ona uzun kollar ve güçlü bacaklar verdi....
  5. melekler dıyarı ben geldım

melekler dıyarı ben geldım

adım eda 21 yasındayım evlıyım 1 tane oglum var gıresunluyum ıstanbul da yasıyorum benı de aranıza kabul edersenız cok mutlu olurum :)

Sayfayı Paylaş