gebe
  1. Onun_Ülkesi

Onun_Ülkesi Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Diyelim sizi terk etti.... ne yapmalı ?

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Onun_Ülkesi tarafından paylaşıldı.

Dırek baska bırıyle cıkmak bız kızlara göre bırsey değil Erkeklere ıyı bır nısbet olsada.
    ılk olarak arkadas cevresıyle yakın olmaya bakın
    hatta ıclerınden bır erkeğe dahada yakın davranın
    fakat asla kendınızden ödül wermeyın sadece hafıf bı yakınlık ..

ortak arkadasınız warsa aynı ortamda sankı sızın haberınız yokmus gıbı bulunmaya bakın cok rahat dawranın yuzunuzde sureklı ufak bır gulumseme olsun yanınızdakı arkadasınızla o görecek sekılde muhabbet edın gulumseyerek .
    arada bı cep telefonunuzu kontrol edin kı merak etsin

selamını almayın yuzune asla bakmayın

kendınıze guzel cıddı bı ılıskı kurun bu ılıskının onun kulağına gitmesini sağlayın

KESİNLİKLE BAKIMLI OLUN

kurduğunuz ılıskı sağlamsa dewam ettirin.. we onun artık canı coktan acımış takmasa bıle bı yerlerı mutlaka sızlamış olacaktır

eğer ıcınde bulunduğunuz ılıskı sağlam değilse eskı sewgılınızın pısman olmasını bekleyın onunla tekrar cıkıp beklenmediği anda zor ama terk edin ..

cunku bı ınsan tukurduğunu yalamamalı ..

sız en ıyısısınız önünüze bakın :)
    YADA SİZ SÖYLEYİN NE YAPMALI BU DURUM'DA ;)

Diyelim sizi terk etti.... ne yapmalı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Topaloğlu'nun karısı Seda Sayan için neden evi terk etti?

Mustafa Topaloğlu'nun karısı Seda Sayan için neden evi terk etti?

seda sayanın evinin içi seda sayanın evinin görüntüleri sayan evi Mustafa Topaloğlu resmi eşinden boşanamadığı için imam nikahıyla yaşadığı ve ünlü türkücü ile aynı soyadını taşıyan Derya Hanım, Seda Sayan'a kızıp evini terk etti!.. Hem ilginç hem karmaşık Her şey Günaydın'ın geçen hafta yaptığı haberle başladı! Resmi nikahlı eşinden 10 yıldır boşanamayan 'uzaylı türkücü'...
  2. İnsanlar dünyayı birden terk etse ne olur?

İnsanlar dünyayı birden terk etse ne olur?

100 yıl sonra dünyamız İnsanlar birdenbire ortadan kaybolursa, Dünya nasıl bir yer olur. İşte Alan Weismann 'The World Without Us' (Bizsiz bir Dünya) adlı ktiabında bu konuya değinmiş. Arizona Üniversitesi profesörü olan Weismann, kitabı ile ilgili araştırmaları için Türkiye'ye de gelmiş. Weismann'ın Bizsiz bir Dünya adlı kitabı, Türkiye'de Altın Kitaplar Yayınevi tarafından satışa...
  3. sizce ne yapmalıyım?

sizce ne yapmalıyım?

meraba arkadaşlar aranıza yeni katıldım:) Kafamı kurcalayan biçok şey var sizin yardımınıza ihtiyacım var:( 2yıllık bir ilşkim var 17 yaşındayım.Onu çok seviyorum ilk başlarda sadece hoşlanıyordum ve bi hata yaptım eski sevgilime geri döndüm ayrıldım beni affetti benim için herşeyi yaptı 1 yıl boyunca gerçekten oda çok seviyordu.Onunda ailesiyle benimde ailemle ilqili problemlerimiz vardı...
  4. Hadise Beyazın Şovunu neden terk etti

Hadise Beyazın Şovunu neden terk etti

hadise beyaz şov, beyaz show, beyaz showda, konuk olduğu programı neden terk etti diye merak eden arkadaşlar merakınızı bu yazıda giderilecek. Hadise "Beyaz Show"u neden terk etti diye merak eden Melek'ler, bu haberimiz size iyi gelecek emin olun :D:D HADİSE, konuk olduğu “Beyaz Show”da, eski sevgilisi Sinan Akçıl’la ilgili soru sorulmasını engelledi. Yayına katılmadan birkaç...
  5. Melekler Kurban Etini Ve Derisini Ne Yapmalıyız

Melekler Kurban Etini Ve Derisini Ne Yapmalıyız

Bu konu;kurban eti ve derisi ne yapılır hakkında bilgi vermektedir. Melekler bildiğimiz gibi kurban kesmek mal ile yapılan ibadettir ve vaciptir.Zenginlerin kestikleri kurban etlerinden fakirlerin yararlanması müslüman'lar arasında sevgi ve kardeşlik duygularını güçlendirir.Varlıklı insanlarla beraber yoksullarda sevinir.Kurbanla gelen bu sevinç toplumun huzur ve mutluluğunu artırır.Bu...

Sayfayı Paylaş