gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Dkny 2010 Yaz Koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ünlü marka Dkny ile 2010 yazı cıvıl cıvıl geçecek...Dkny 2010 yaz sezonuna çiçek desenleri ile hızlı giriş yaptı... Bol takım elbiseler, mini etek ve şortlar, çiçek desenli ceket, tişört, elbise ve pantolonlar koleksiyonda göze çarpan parçalar arasında. Pantolonlardaki değişimi sanırım farketmişsinizdir. Üst kısmı bol, paçası dar ve kısa modeller yazın vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor.

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    2. katoloğun başındaki elbise çok şeker
    emeğine sağlık pasim :)

Dkny 2010 Yaz Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Herry 2010 Yaz Koleksiyonu

Herry 2010 Yaz Koleksiyonu

Ünlü marka Herry'nin birbirinden şık kıyafetlerden oluşan 2010 yaz koleksiyonunu beğeninize sunuyorum kızlar... İnanın ben şu güzel şu güzel diye seçim yapamadım bana göre hepsi birbirinden şık ve güzel kıyafetler bakalım siz neler düşünüceksiniz :tik: Özellikle buna bayıldım çok şık öyle değilmi :)
  2. İpekyol 2010 yaz koleksiyonu

İpekyol 2010 yaz koleksiyonu

İpekyol kadını olmak bir ayrıcalıktır.Kumaşlarının kalitesi ve modellerinin şıklığıyla her yeni koleksiyonuyla bayanların beğenisini kazanan moda eleştirmenlerinden olumlu notlar alan ipekyol giyimden yaz koleksiyonu yine bomba gibi modellerle modaseverlerle buluştu.Sizlere bu yepyeni katologdan seçmiş olduğum bazı parçaları tanıtmak istiyorum
  3. Roman 2010 yaz koleksiyonu

Roman 2010 yaz koleksiyonu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. DKNY Jeans 2010-2011 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

DKNY Jeans 2010-2011 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

dkny yağmur botu Kıyafet ve aksesuarlarıyla dünya gençlerinin yaşam tarzını belirleyen DKNY Jeans, 2009–2010 Sonbahar - Kış Sezon Koleksiyonu’nda sokak modasına ışık tutmuştu. Bu yılki izlenimlerime göre ikilem yaratan zıtlıklar yanyana getirilmiş DKNY Jeans ürünlerinde.. Siyah-beyaz zıtlığını en iyi şekilde yanyana getiren markalardan birisi. Seçtiğim birkaç resimden DKNY 2010-2011 sonbahar...
  5. DKNY 2012 Yaz Koleksiyonu Siz Meleklerimiz İçin....

DKNY 2012 Yaz Koleksiyonu Siz Meleklerimiz İçin....

Dkny 2012 Yaz Koleksiyonu Dkny 2012 Modelleri Dkny 2012 yaza özel koleksiyonu capcanlı renklerle sizlerle meleklerim...İşte Dkny nin en güzel elbiseleri rengarenk kombinleri sizler için.....Burda da sizler için DeFacto nun yazlık modelleri var....

Sayfayı Paylaş