gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Doğal güneş koruyucu kremi

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

doğal güneş koruyucu bitkisel güneş koruyucu bitkisel koruyucular kremi doğal kremi Güneşin cildimize zararlı olduğunu biliyorsunuz bunun için farklı koruyucu kremler kullananlar var piyasada bulunan güneş kremlerinin bazıları gerçekten çok pahalı
    Şimdi sizler için bütçenizi zorlamayacak ve sizi güneşe karşı koruyacak maske tarifi vermek istiyorum buyrun

Malzemeler:

• 1 tatlı kaşığı kakao yağı
    • 1 tatlı kaşığı kayısı yağı
    • 1 tatlı kaşığı fındık yağı
    • 1 tatlı kaşığı havuç yağı
    • 1 tatlı kaşığı tatlı badem yağı
    • 1 tatlı kaşığı gliserin yağı

Uygulama: Yağların tamamını karıştırın. Güneşe çıkmadan yarım saat önceden vücudunuzun güneşe maruz kalacak bölgelerine sürün.

2. gulhan

gulhan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb. aranıza yeni katıldım. güneş koruyu tarifini okudum tşk. ederim. yanlız cevaplaya bilirsen; beyaz tenliyim cildimde esmerleşme olurmu daha önce kakao yagı ve havuc yagını bır arada kullandım bronzluk şöyle dursun cildim anormal derecede esmerleşti. iyi geceler

3. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

rose sun

mrh rose sun diye bir güneş kremi var tavsiye ederim aktardan aldım bitkisel fondöten yerinede geçiyor

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Büyük ihtimalle esmerleştirir canım. Düşünsene bu kadar yağı karıştırıp sürüp, güneşe çıkmayı :D Bitter çiko olursun mazallah :)

6. gamzeess

gamzeess Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güneşde yüzümde çiller çıkıyor onun için 50 faktor güneş koruyucu kullanıyorum bu karısımı onun yerine kullanabilirmiyim..çilleri engellermi acaba..teşekkürler

Doğal güneş koruyucu kremi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güneş koruyucu

Güneş koruyucu

güneş koruyucuları güneş koruyucu nemlendirici koruyuculu nemlendirici koruyuculu fondoten koruyucu fondoten Yanlış: "Güneş koruyucu kullanmama gerek yok. Bütün gün içerideyim." Doğru: Emin misiniz? UVA ışınlarının arabaların pencerelerinden, binalardan ve hatta uçaklardan kolaylıkla geçebildiğini hatırlayın... Zamanınızın büyük çoğunluğu arabanın içinde, ofisinizdeki pencerenin...
  2. Güneş Kremi Çeşitleri

Güneş Kremi Çeşitleri

Güneş Kremi Çeşitleri hakkında kendi bildiklerinizi yazar mısınız bana lütfen sizden bilgi bekliyorum.
  3. Doğal Güneş Kremi

Doğal Güneş Kremi

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için güneş kremine sarılıyoruz ancak piyasada bulunan güneş kremleri hakkında da içine katılan kimyasallar nedeniyle çıkan söylentiler kafamızı karıştırmaya devam ediyor. Tüm bunlar bir yana hepsi oldukça pahalı. Üstelik dermatolojik testler için hayvanlar üzerinde deney yapılması da oldukça sinir bozucu. Aşağıdaki güneş kremi piyasa standartlarına...
  4. Güneş Kremi Nasıl Kullanılmalı?

Güneş Kremi Nasıl Kullanılmalı?

güneş kremi güneş kremi nasıl kullanılır Sevgili melekler, yaz mevsimine girmeye hazırlandığımız şu günlerde güneşten korunmamız ve kendimizi emniyete almamız gerekiyor. Zararlı ışınların etkisinde kalmamak için mutlaka bir güneş kremi edinmeliyiz. Yalnız yapılan araştırmalara göre güneş kremini nasıl kullanacağımızı bilmiyoruz ya da yanlış biliyoruz. Medikal Estetik Doktoru Dr. Nihat...
  5. Evde Güneş Kremi Yapılışı

Evde Güneş Kremi Yapılışı

güneş kremi doğal güneş kremi doğal güneş kremi tarifi Havaların iyice ısındığı ve güneşin yakıcı etkisini cildimizde iyice hissetmeye başladığımız şu günler de cildinizi mutlaka koruma altına almalısınız. Güneş kremi tercihiniz de tamamen doğal bir ürün istiyorsanız evde kendi yöntemleriniz ile son derece doğal güneş kremi yapabilirsiniz. Doğal güneş kremi malzemeleri için gerekenler ise...

Sayfayı Paylaş