gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Doğal leke çıkarıcı sirke!

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

leke çıkarıcı leke çikarici doğal çıkarıcı çıkarıcılar ahşap Sirkenin sağlıktan güzelliğe kadar faydaları saymakla bitiremeyiz.Ben sizlere sirkenin çok farklı bir tarafından bahsetmek istiyorum.Ev temizliği işlerinizdede sirkeyi kullanabileceğinizi biliyormuydunuz? Hele ki sirke doğal bir leke çıkarıcı desem:)
    Halınızdaki lekeleri sirkeyle çıkarmak için; hafif lekeler için yarım fincan sirke içinde 2 çorba kaşığı tuzu eritin, bu suyla lekeli yeri ovalayın, kurumasını bekleyip, elektrik süpürgesiyle süpürün.
    Daha büyük ve koyu lekeler için, karışıma 2 çorba kaşığı boraks ekleyin ve aynı şekilde temizleyin.

Leke çıkarıcı sprey hazırlamak için; şişeyi 5 ölçü su ve 1 ölçü sirkeyle doldurun. İkinci bir şişeyi de 1 ölçü köpüksüz amonyak ve 5 ölçü suyla doldurun. Lekeye bu karışımı yedirin. Birkaç dakika bekleyin sonra temiz, kuru bir bezle kurutun. Leke çıkana kadar bunu tekrar edin.

Romantik bir gecenin ışıltısı olan mumlar, ahşap mobilyalarınızda genellikle leke bırakır. Bu lekeyi çıkarırken, lekeyi yumuşatmak için fön makinesini en sıcak ayarına getirin ve kâğıt havluyla kurutabildiğiniz kadar kurutun. Sonra, eşit miktardaki su-sirke karışımına batırılmış kumaş ile ovalayın. Yumuşak ve emici bir bezle kurulayın.

Ahşap mobilyalar üzerine bırakılan ıslak bardakların bıraktığı beyaz halkaları çıkarmak için eşit oranda sirke, zeytinyağını karıştırın ve bu karışımı yumuşak bir bezle lekeye uygulayın. Parlatmak için ise başka temiz ve yumuşak bez kullanın.

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Doğal leke çıkarıcı sirke! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leke

Leke

İnsanın elbisesinde görülen leke üzüntü ve kedere, yemeği aceleyle yemekten kaynaklanan sindirim kastalıklarına delalet eder.Rüyada leke tatsızlık, hoşa gitmeyen durum, kötü olaylar demektir. Elbisesinde leke olduğunu gören kişi dert alır. Rüyada lekeyi silmeye çalışmak, başka insanların sıkıntılarıyla uğraşmaktadır. Vücutta leke olduğunun görülmesi paraya yorumlanır. Rüyada leke tatsızlık,...
  2. Sirke

Sirke

Rızık ve berekete, üzüntü ve kederi gidermeye, dost ve arkadaş, ilim ve ibadetin zorluklarına severek katlanmaya; Sirke yapmak, bir şeyin sebebini araştırmak için sıkıntıya katlanmaya, Sirkeyi ekmekle yemek takvaya, berekete, uzun ömre ve mala, Tiksinti verecek kadar sirke içmek aile içi huzursuzluğa, Sirke ve onun küçük çanağı zararlı hizmetçiye delalet eder.Rüyada sirke görmek , bir...
  3. keskin sirke :(

keskin sirke :(

Aslınsa bazılarının derdi yanında benmki biraz hafif kalabilir.Küçüklüğümden beri başıma ne geldiyse bundan geldi diyebilirm.Benim problemim sinirim :( Sinirimden hiçbir şeyi görmüyorum.Herkese bağırıp,çağırıyorum.Kalp kırıyorum.Bir uzmana gitmeti düşündüm ama, o kadar ileri olmadığını düşünüorum.Ne yapsam bilemedim :( :(
  4. Leke..Yardım!!!

Leke..Yardım!!!

mobilyadaki bant izleri nasıl çıkar koli bandı izi nasıl çıkar mobilyadan bant lekesi mobilyadaki lekesi koli bandı Melekler bana yardım edin...Merdivenlerde koli bantı lekesi var ne yaptıysak çıkmıyor etkili bir çözüm öneren var mı?
  5. İşte Sirkenin  Leke Çıkarıcı Mucizevi Gücü...

İşte Sirkenin Leke Çıkarıcı Mucizevi Gücü...

Doğal Leke Çıkarıcı Sirke Sirkenin Leke Çıkarıcı Özelliği Sirkenin faydalarını öğrenip ev işlerinde yararlanmaya başladım. Özellikle leke çıkarmada çok etkili olduğunu söyleyebilirim. İşte, lekeleri çıkarmak için doğal yardımcınız sirke!İşte sirkenin mucizevi gücü... Halınızdaki lekeleri sirkeyle çıkarmak için; hafif lekeler için yarım fincan sirke içinde 2 çorba kaşığı tuzu...

Sayfayı Paylaş