gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Doğal ve huzur verici bir ev

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Ahşap ev dekorasyonu Ahşap ev örnekleri
    ahşap evleri çok seviyorum. Bana huzur ve doğallığı çağrıştırıyolar. Bu evde zaten ahşap ev konseptine uygun olarak çok doğal döşenmiş. Hele o beyaz tüllü sedire hayran kaldım. Ahşap ev dekorasyonuna uygun olarak banyonun zemini taşla döşenmiş.

Doğal ve huzur verici bir ev konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evimin huzuru

evimin huzuru

Evim ve ben Mola'dayız... Bu sabah yağmurla uyandım. Uzun zamandır beklediğim bir güzellikte yağıyordu. Sadece sokakların değil, içimin de temizlendiğini hissettim, ruhuma iyi geldi. Birkaç haftadır alışılmış mekan yazıları yazmakta çok zorlanıyorum. Alışveriş listeleri ile başlayan “yazın balkon keyfi yapın”, “kışın sıcak bir atmosfer yaratın” diye başlayan yazıları ben çook yazdım...
  2. Huzurlu ölmek istiyorum”dedi ve huzur evine yerleşti!

Huzurlu ölmek istiyorum”dedi ve huzur evine yerleşti!

Sanat hayatının 50. yılında Bursa'da huzurevine yerleşen usta tiyatro oyuncusu Baykal Kent, "İstanbul'dan uzakta, Uludağ'ın eteklerindeyim. Burası çok güzel. İstanbul'da huzur falan yok. Burada mutluluk var, kimsenin dır dırı yok" dedi
  3. Huzur verici modern yatak odaları

Huzur verici modern yatak odaları

modern yatak odası takımları modern yatak odası modelleri odaları oda takımları manzaralı odaları öncelikle kimse sahiplenmesin gökyüzü ve deniz manzaralı yatak odaları benim kızlar:D Tek kelimeyle vuruldum bu model ve dizayna inanılmaz huzur verici bana göre yattığın yerden deniz manzarası ve gökyüzünü seyret:) bak buda fena değilmiş istediğin an gir banyoya hemde keyifli...
  4. Çok güzel dekore edilmiş bir ev huzurlarınızda

Çok güzel dekore edilmiş bir ev huzurlarınızda

Ev dekorasyon örneği 2012 dekorasyon modası Bu evi kim dekore ettiyse ben kendi adıma tebrike diyorum. Gerçekten çok beğendim. Salonun kırmızı tonu çok hoş geldi gözüme. Ama en çok bahçede yemek keyfine bayıldım. Benim de böyle şık dekorasyonlu evim olur mu acaba?
  5. Huzur verici banyo tasarımı

Huzur verici banyo tasarımı

banyo tasarımı banyo dekorasyonu Banyo dekorasyonu yaptıracaksabnız bu huzur veren banyo dekorasyonunu nceleyebilirsiniz. Küvette kullanılan şelale lavabo bataryası oldukça şık bir görünüme sahip. Bu banyo oldukça sade ama hoş tasarlanmış.

Sayfayı Paylaş