gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Doğal ve Kalıcı Bukleler Nasıl Yapılır

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

doğal bukleler nasıl yapılır bukle nasıl yapılır video kalıcı kıvırcık saç evde bukle doğal kıvırcık Kızlar saçlarınızı bukle bukle yapmanız için illada kuaföre gitmenize gerek yok. Evde endiniz de yapabilirsiniz üstelik doğal bir görünüm katarak. İşte size doğal bukle nasıl yapılırın cevabı :tik:

Doğal bukleler elde etmek istiyorsanız nemli saçınızdan tutamlar alarak elinizle yuvarlayın ve küçük toplar haline getirin. Ardından bir bez ya da kurdele parçasıyla bağlayarak iyice sağlamlaştırın. Daha güçlü sonuç elde etmek isteyenler sprey köpük ya da jöle kullanabilirler. Kuruduktan sonra saçlarınızı açın ve öne atarak parmaklarınızla hacim verin. Tarama yapmayın.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Gerçekten harika oluyo ben çok severim böyle yapmayı ama bu bukle yapma işi kıvırcık saçta daha kolay oluyor :)

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yaa bn kalıcı fonmu yaptırsam sizceeee

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya nasıl top yapcazzzzzzzzzzzzzz??????????

Doğal ve Kalıcı Bukleler Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğal buklelerin sırrı

doğal buklelerin sırrı

Doğal bukleler elde etmek istiyorsanız, nemli saçınızdan tutamlar alarak, elinizle yuvarlayın ve küçük toplar haline getirin. Ardından bir bez ya da kurdele parçasıyla bağlayarak, iyice sağlamlaştırın. Daha güçlü sonuç elde etmek isteyenler sprey, köpük ya da jöle kullanabilirler. Kuruduktan sonra saçlarınızı açın ve öne atarak, parmaklarınızla hacim verin. Tarama yapmayın.
  2. Doğal Makyaj Nasıl Yapılır? Doğal Makyajın Sırları

Doğal Makyaj Nasıl Yapılır? Doğal Makyajın Sırları

makyaj nasıl yapılır makyaj nasil yapilir makyajnasılyapılır doğal nasıl yapılır ''Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır.''Bu söze kesinlikle katılıyorum bizler bakımlı olmayı seçtikçe güzelliğimizi ön plana çıkarıyoruz.İşte size birkaç makyaj sırrı; Doğal Makyaj Nasıl Yapılır? Doğal Makyajın Sırları Makyaj yapıp sanki hiçbir makyaj malzemesi kullanmamış gibi görünmek...
  3. doğal ayak bakımı nasıl yapılır.

doğal ayak bakımı nasıl yapılır.

güzel ve bakımlı ayaklara ulaşmak artık çok kolay melekler. Ayak bakımı kişisel hijyenin en önemli parçalarından biridir. Bütün gün ayaklarımızın üzerinde durduğumuz düşünülürsesağlı ayak sağlığının da genel anlamda ne kadar önemli olduğu tartışılmaz. Düzenli bir şekilde pedikür yaptırmak ayaklarınızı şımartmanın en kolay yolu ancak evde de takip edebileceğiniz doğal bakım ritüelleri,...
  4. KIzlar Doğal Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

KIzlar Doğal Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Merhaba hanımlar saçlarımı boyattım rengi çok açık olmuştu yakışmadı bana koyulaştırdım bu seferde saç sağlığımı yitirdim. Evde saç bakımı yapmak istiyorum ama sizlerin uyguladığı yöntemleri önce bir göreyim istedim. Doğal Saç Bakımı Nasıl Yapılır bu konuda yardım eder misiniz?
  5. Doğal Makyaj Nasıl Yapılır?

Doğal Makyaj Nasıl Yapılır?

Bu sayfa; Doğal Makyaj Nasıl Yapılır konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sokaklarda sık sık abartılı makyaj yapmış kadınlara rastlar, hatta içimizden güleriz. Çünkü makyaj da yerine göre ve dozunda yapılmalıdır. Asıl olan pek çok malzemeyi makyaj için kullandıktan sonra yüzde makyaj hissi vermemesi, sadece yüzün güzelliklerinin ön plana çıkarılmasıdır. Bunun için elden...

Sayfayı Paylaş