gebe
  1. <Бланэ> '_' <ßlan€>

<Бланэ> '_' <ßlan€> Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Doğar Doğmaz Konuştu !!

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında <Бланэ> '_' <ßlan€> tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Rusya'nın Norilsk kentinde dünyaya gelen bir bebek, doğumdan birkaç dakika sonra konuşmaya başladı.

Pravda.ru sitesinin yayınladığı haberde; bebeğin bilinçli şekilde kelimeler seslendirdiği ifade edildi. Site , Stepan adlı erkek bebeğin annesi Liza Bejeeva ve babası Rodion Bejeev'in çocuğun olağan üstü kabiliyetini farkedince şaşırdıklarını belirtti. Çocuk doğar doğmaz 'baba' dedi, bir kaç dakika sonra da Stepan "anne" kelimesini söyledi. Bir gün sonra ise 17 yaşındaki anne Liza oğluna "Baba gelecek" demesi üzerine bebek "Baba? Kim?" sözlerini dile getirdi.

Doğum esnasında annenin yanında bulunan piskolog-doğum hekimi Marina Papanova bebeğin konuştuğunu kendi kulayığla duyduğunu anlattı.
    Papanova, "1986 yılından beri doğum evinde çalışıyorum ve ilk defa bu tür vakayla karşılışıyorum. Yeni doğan bebekler bu tür zor heceleri seslendiremez." diye konuştu.

Papanova olayı şöyle açıklıyor: "Cenin annenin karnındayken eğitilmeye müsait. Annenin algılaması, hisleri aracılıyığla dünyayı algılabiliyor. Eğer çocuklar doğmuş gibi çalışılır ve eğitimi ona göre yapılırsa, bebek olağan üstü kabiliyetlerle doğabiliyor" diye konuştu.

Doğru mu bilmem ama ilginçç :ebebek:

2. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aa acaba gerçekten doğru mu...sanmıyorum ama

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğrudur, çünkü bende doğarken ''daha dün annemin karnında yaşarken, bu gün bir el çekti beni, vurdu totişime, aha şimdi ağlarım ki ciğerlerim açılsın'' diye şarkı söylerek doğmuşum :haha:

4. <Бланэ> '_' <ßlan€>

<Бланэ> '_' <ßlan€> Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :haha::puha::D :D

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Video isterim madem öyle videoya alsalarmış .:)

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ***** Allah seni bildiği gibi yapsın kıs karnıma kramp girdi hahahahahahaha hiç beklemediğim bir cvptı.. ama bundan sonra senin yorumlarda illa bi muzıplik arıcam bu kesin :) süperdi....

ayrıca yoq canım daha nelerr diyorum..... bo agu demiştir agu :) hahaha

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Dedektifliğemi soyundun hayatım.... HAYAL DÜNYASINI İNANDIRMAK ZOR...

8. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  9. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    hmmm imkansiz bence inanmadim kiiiii :p

10. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    ne bilim banada saçma geldi.

Doğar Doğmaz Konuştu !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyilikten maraz doğarmış doğdu!

İyilikten maraz doğarmış doğdu!

Atalardan kalma bir söz olan "İylikten maraz doğarmış" Osmaniye'de gerçek oldu. İyiliksever bir pastane sahibi, hamile kadınlara bedava ikramda bulunmaya başlayınca, gerçek hamilelerden çok, karnına yastık koyup gelenler oldu. Pastane sahibi de önlem almak zorunda kaldı. Osmaniye'de, hamile kadınlara bedava ikramda bulunan bir pastane işletmecisi, karnına yastık bağlayanların sayısı...
  2. Sussanda konuş!

Sussanda konuş!

Uluslararası dilsizler alfabesi harf harf sıralanmış.... kimsenin ne konuştuğunuzu bilmesini istemiyorsanız en geçerli yol bizce... Tabii herkes aynı yolu tercih etmezse.... Ahanda Siteye Gidiş ...go to website
  3. Ünlülerin Doğarken Söyledikleri

Ünlülerin Doğarken Söyledikleri

KAYA ÇİLİNGİROĞLU: Üff hemşireye bak bee SAVAŞ AY ===> Annemin karnından bildiriyorum.. UĞUR DÜNDAR ===> Buralar hiç hijyenik değil. AJDAR: bana naneli çikita muz verin ıngaaaaa AHMET ÇAKAR: Doktor ne vuruyosun? Deli misin? Bakın delisin demedim deli misin dedim HÜLYA AVŞAR - Doğdum doğalı 5 dk oldu ama şu dünyaya hala benden daha güzel bebek gelmedi ÇAĞLA ŞIKEL- Mamamı yedim...
  4. doğar doğmaz sünnet ettirmeyi düşüneneler varmı?

doğar doğmaz sünnet ettirmeyi düşüneneler varmı?

Bir oğlumuz olacak ve düşüncemiz doğar doğmaz hastanede kestirmek .Tabi büyükler istemiyor, yanlış buluyor ama. Siz ne düşünüyorsunuz? Yaptırdınız mı, yaptırmayı düşünür müsünüz?
  5. Bebek doğar doğmaz yaptırılması gereken aşılar nelerdir?

Bebek doğar doğmaz yaptırılması gereken aşılar nelerdir?

yenidoğan bebek aşıları,yenidoğan bebeklere hangi aşılar yaptırılmalı,yenidoğan bebeklere yaptırılması gereken aşılar hakkında bilgiler Bebek anne ile hastaneden taburcu edilmeden önce ilk Hepatit B aşısı yapılır. Hepatit B, bebeklere yapılan ilk aşıdır. Bu aşının ikincisi bir ay sonra, üçüncücüsü ise ikinci aşıdan 5 ay sonra yapılmaktadır. Daha sonra ikinci ayını dolduran bebeğe, BCG ve...

Sayfayı Paylaş