gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Doğru Parfüm Seçimi nasıl olmalı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Doğru Parfüm Seçimi nasıl olmalı parfüm alırken o parfümün bana gidip gitmeyeceğini ve kalıcı olup olmadığını nasıl anlarım parfümlerle ilgili bilgisi olan hanımlar haydi sizden yardım bekliyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Doğru Parfüm Seçimi nasıl olmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alyans Seçimi Nasıl Olmalı

Alyans Seçimi Nasıl Olmalı

alyanslar alyans modelleri alyans Bana göre alyans sıkılınca kolaylıkla değiştirebileceğimiz bir aksesuar değildir bir kere alınmalı ve ömür boyu kullanılmalıdır...Bu yüzden seçerken çok dikkatli olmak gerekir... Alyans seçmenin bazı püf noktaları vardır arkadaşlarım işte sizlere alyans seçmenin püf notkaları :tik: Seçeceğiniz alyans elinizi rahatsız edebilecek incelikte ve keskinlikte...
  2. Şampuan Seçimi Nasıl Olmalı ?

Şampuan Seçimi Nasıl Olmalı ?

şampuan seçimi hangi şampuanı kullanmalıyım hangi şampuan Genelde eve koca bir şişe şampuan alınır ve herkes bu şampuandan kullanır melekler :) Oysa buı çok yanlıştır. Çünkü herkesin saç tipi farklıdır ve buna göre şampuan seçimi yapılmalıdır. Bu makalemizde şampuan seçiminde dikkat etmemiz gereken noktalar hakkında küçük ipuçları vereceğiz sizlere.. :tik: İyi şampuan, saç derisinde...
  3. Teninize Göre Parfüm Seçimi Nasıl Olmalı ?

Teninize Göre Parfüm Seçimi Nasıl Olmalı ?

tene göre parfüm seçimi parfüm seçimi Parfüm küpüne düşmüş gibi değil de varla yok arası hafif bir esinti gibi kokmak en güzeli melekler :) Yani eğer hoş ve alımlı görünmek istiyorsak, parfüm seçimi çok dikkat edilmesi gereken bir konu. Her parfüm günün her anında sıkılamayacağı gibi mevsime, yaşa ve asıl teninize göre parfüm seçimi şart. Peki bu seçimi nasıl yapacaksınız? Sarışın kadınlar...
  4. Burcunuza Göre Parfümünüz Nasıl Olmalı?

Burcunuza Göre Parfümünüz Nasıl Olmalı?

burca göre parfüm seçimi, burçlara göre parfümler, burcunuza göre parfüm Sevgili melekler, burçalarla ilgilenler bilirler, hemen herşey burcun karakterine göre belirlenebilir. Tıpki şimdi paylaşacağımız burca göre parfüm seçimleri gibi. Uzmanlar kişilerin karakteri ve davranışlarını belirleyen burçların, parfüm seçiminde de etkili olduğunu söylüyor. Burçlara göre beğenilen parfümler de...
  5. Gözlük Seçimi Nasıl Olmalı?

Gözlük Seçimi Nasıl Olmalı?

gözlük nasıl seçilir, gözlük seçimi, doğru gözlük seçimi Sevgili melekler, pek çoğumuz miyop, hipermetrop ya da astigmat gibi sorunlar sebebiyle gözlük kullanıyoruz. Gözlük, bu gibi göz kusurları için olduğu gibi güneş veya ortamdaki rahatsız edici ışıklardan korunmak için de kullanılır. Acaba kullandığımız gözlük doğru bir seçim mi? Gözlük nasıl seçilir? Göz Hastalıkları Doktoru Bülent...

Sayfayı Paylaş