gebe
  1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Dogru söyle cok bilmis ol !!!!

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

Az once cocuk araba koltuguyla igili bi yazi okudum ve bununla ilgili yasadigim bi aniyi size anlatcam. Ben avusturya da yasiyorum. Burada cocuklari koltuksuz arabaya bindirmek imkansiz yasak affi yok. Affi olsa bile cocugunu dusunen her anne baba koltuk kulllanmali !! Türkiye ye gitigimizde de koltuk koyduk oradaki arabamiza ve bir yere misafirlige gittik. Bizi savustururlarken kizim annee baglasana beniiiii diye bagirdi ve onu bagladim ev sahipleriyle vedalasmadan. Ev sahibi hatun ve kocasi "neden bagliyosunki cocugu nasil alistirmissiniz yazik " dediler neyse dedim sustum bsy demedim. Daha sonra da "amaaan baglamayin oyle cocugu polis bsy demezki" dediller. Bende " polis ceza yazacak diye degi cocugumu dusundugum icin o koltuga otutturuyorum " dedim ve ben cok bilmis oldum iyimi. Onlarin o geri kafali fikirlerini önemsemedigim ve dogruyu soyledim diye cok bilmis havali oldum.!!! Ben havali olsam bi kere senin evinin onunden bile gecmem hatuuunnn...

Yaniiiiii dogruyu söyleyeni cok bilmis diye sifatlandiranlara iiiitiiiiraaaaziiiiiimmmmm vaaaaarrrr !!!

TİTAN, BEYZA21, canelif ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ayyy ne geri kafalılarmış yaa.ne sakıncalı bi durum.araba koltuğum iki tane var ama bebeğimi koyacak arabam yok :D keşke olsa bende öyle yapardım.ne insanlar var yaa.nasıl çocuk yetiştirecek bunlar yada bunların cocuğu acaba nasıl çocuklar olacak çok merak ediyorum.

TİTAN ve karakuzu bunu beğendi.
  3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    dogrunun yeri yurdu yoktur kuzu bunu bilmiyormusun!!! :D:D
    Ama insanin agrina gidiyor dogru, bende cok yasadim bildigimi söyledigim icin cok kibirli birisi oldum... :D
    olsun takma kafana hic önemseme öyle sahislari, Allah rizasi icin insanca saygini koruman gerek. Cok sahis biliyorum benim yüzüme evet cok güzel yapiyorsun cok iyisin deyip arkamdan dedikodumun yapanlari. Duymazdan gelirim. Ve Allaha havale ederim :D bu yeter onlara :D:D

TİTAN, BEYZA21 ve karakuzu bunu beğendi.
  4. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Aynen smi Allah a havale :)
    Bi daha gitmem olur biter ama yani dogru olani kimse kabullenmeyip kendi yanlislarini dogru kabul edenlere kiziyorum. Konu ne olursa olsun.

5. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Karakuzum yalan söyle 9 köye muhtar ol ;) İnsanlar kendilerinden farklı ve de doğru düşünenleri sevmezler..

ÖzGüL, karakuzu ve TİTAN bunu beğendi.
  6. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Beyza adminim bunlara birer tane at gozlugu vermek lazim takip burunlarinin dikine gordukleeine gitsinler. Körelsinler iyice o zaman.

- - - Updated - - -

Ayrica muhtarlikta hic fena degilmis hemde 9 koy birden hahaha oh ohh

BEYZA21 bunu beğendi.
  7. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    insanlar doğrucuları ya sevmez yada havalı görürler kuzum.senin doğru diye yaptığın şey onlara uzaksa havalanmış olursun. ayrıyetten bızım mılletimiz alışmış kemere gerek yok ve o çocuk koltuğu koyduğun yere 3 kişi daha oturur derler :D

karakuzu bunu beğendi.
  8. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Hhahaha özgül o 3 kisi kusura bakmasin

Dogru söyle cok bilmis ol !!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dogru erkek...

Dogru erkek...

Kadinin biri kumsalda yürürken ayagi eski bir lambaya takilmis, kadin lambayi kumlarin içinden çikarmis,ovalamis. Lambadan cin çikmis ve; -''Sadece bir dilek hakkin var, iyi düsün öyle dile'' demis. Kadin hiç tereddüt etmeden, cebinden bir harita çikararak: -''Bütün dünyada zulmün, savasin, açligin bitmesini istiyorum. Bu haritadaki ülkeleri görüyor musun? Bu ülkelerin...
  2. cok kötüyüm ne olur biri birşey söylesin..

cok kötüyüm ne olur biri birşey söylesin..

arkadaslar benim yaklasık 4 aydır bi ilişkim var.aynı iş yerinde calısıyoruz.kücük bi ilcede yasadıgımız icin ilişkimizi kimseye söylemedik cok dedikoducu bir yer burası.genellikle evde vakit geciriyoruz.her neyse bizim iş yerinde allahın cezası evli bi kız var benim erkek arkadasımla baya bi samimiyet kurdu.yok evliligim kötü yok kocamdan şiddet görüyorum(külliyen yalan bence)epey bi ilgi...
  3. Evinizde Söyle İlginç Sandalyelerden Olsun İstemez miydiniz?

Evinizde Söyle İlginç Sandalyelerden Olsun İstemez miydiniz?

ilginç eşya tasarımları, ilginç eşya, ilginc sandalyeler Cok merak ediyorum dogrusu, evine böyle sandalye alip normal hayatinda kulananlar var mi diye? Evine dekor diye ayri bir renk katsin diye alanlari anliyorum ama.... bilemiyorum yani..... Ben sahsen bazilarinin üzerine oturmak istemezdim. Düsünsenize misafirlige gidiyorsunuz ve Ev sahibinin evinde 3 numarali sandalyelerden duruyor......

Sayfayı Paylaş