gebe
  1. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

doğrudan satış

Konu, 'Mesleklerimiz ve Biz' kısmında meleğim_rüzgarım tarafından paylaşıldı.

kanal d doğrudan satış doğrudan satış kanal d
    ben doğrudan satışla ugrasıyorum ve cok gusel rakamlar kazanıyorum ve bu kısa zamanda oldu bende sasırdım en dusuk kazancım 270 ytl prım ve satış karım 2 de yarım altın oldu ısımı sevıyorum ve zevkle yapıyorum

2. Hakan

Hakan Forum Okuru

Ce: doğrudan satış
    mesaj tarafımca silinmiştir
    sebeb mail adresi olması

imza CeMoŞ

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 2 Nisan 2008
doğrudan satış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Satışları Artırmak

Satışları Artırmak

satış artırma teknikleri satış arttırma yöntemleri satışı arttırmanın yolları satışları arttırmanın yolları nasıl arttırılır Satışlarınızı %80 Nasıl Arttırırsınız? Böyle bir başlığı ben de görsem hiç düşünmeden merak edip okurdum. Satış dünyanın en kolay mesleği, eğer doğru ve kurallarına göre yaparsanız. Dünyanın en zor mesleği, eğer sistemsiz ve hedefsiz çalışırsanız. Dünyada en çok...
  2. satış rekorları kıran oyun!

satış rekorları kıran oyun!

satış oyunları rekor oyun rekor kıran oyun kıran oyunlar satış oyunları GTA IV satış rekor kırdı Aylardır büyük ilgi ile beklenen GTA daha ilk günlerinde çok büyük bir satış rekoruna imza attı. Gangster temalı 'Büyük Araba Hırsızlığı 4' (Grand Theft Auto IV - GTA IV) video oyunu bir haftada 400 milyon dolarlık satış geliri ile Hollywood filmlerinin rekorlarına son verecek. Polis vurma ve...
  3. Satış Bir Sanattır...

Satış Bir Sanattır...

Satış Bir Sanattır... '' Diplomatın biri, fakir bir adamın yanına gider ve "-Oğlunun evlenmesini sağlayabilirim" der. - Oğlumun hayatına asla karışmam... - Ama, kız Lord Rothschild'in kızı... - Haaa! O zaman başka... Diplomatın ikinci durağı, Lord Rothschild'in yanıdır. - Kızınız için bir kısmet buldum Lord'um.. - Benim kızım evlenmek için henüz çok küçük... - Ama, bu...
  4. Online erik satışı

Online erik satışı

Online erik satışı internetten nasıl erik alabiliriz Evet şimdi hamile olupta aşeren Melek'lerimizi ve onların eşini yakından ilgielndiren bir konuya değiniyoruz arkadaşalrım :) Genelde aşerenler erik ister ve bu mevsimde de erik bulmak zor iş :D:D Ama artık kolay, çünkü biz online erik satışı hakkında size yardım erdiyoruz arkadaşlarım :D 8 Ocak pazar günü haberleri izleyenler iki...
  5. avrupa network satışı yapanlar!!!

avrupa network satışı yapanlar!!!

slm kızlar avrupa network satışı yapmaya başlıycam,satış yapanlar bilgisi olanlar varmı?

Sayfayı Paylaş