gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Doğu Türkistan'a Destek İçin İmza Kampanyası

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Çin'deki SİNCAN-UYGUR Özerk Bölgesi'nde (gerçek adıyla DOĞU TÜRKİSTAN'da) soydaşlarımıza karşı bir soykırım düzenleniyor. Bu soykırıma dur diyelim ve imza kampanyasına katılalım. Aşağıdaki linkten bu imza kampanyasına katılabilirsiniz. Hadi arkadaşlar soydaşlarımızı yalnız bırakmayalım ve hepimiz bu imza kampanyasına katılarak tepkimizi gösterelim..

Yıllardır çin esareti altında soykırıma ve işkenceye tabi tutulan müslüman Doğu Türkistan'daki soydaşlarımıza destek oluyoruz.Belki siyasi arenada hiçbir sonuç değişmeyecek ama Hz.İbrahim ateşe atılırken ağzında su taşyan karınca misali en azından safımız ve sayımız belli olsun

Doğu Türkistan'a Destek İçin İmza Kampanyası

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Kampanyaya katıldım inşallah bu soykırım biran önce biter

3. Eda™

Eda™ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Katıldım.
    Elimizden gelen bu kadarı ne yazıkki..:(

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşlar çok duyarlıymışsınız gerçekten orda acı çeken kanları dökülen ve vahşice katledilen tüm soydaşlarımız adına teşekkür ediyorum!!!!!

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Bende katildim.. insallah bir ise yarar arkadaslar, ve keske elimizden daha fazlasi gelse...
    Rabbim tüm müslüman alemine yardimci olsun....

Doğu Türkistan'a Destek İçin İmza Kampanyası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başka Efe'ler Ölmesin İmza Kampanyası!

Başka Efe'ler Ölmesin İmza Kampanyası!

efe boz imza kampanyası Arkadaşlar şimdiki sizlere bahsedeceğim olayı sanırım hepiniz duymuşsunuzdur.Bundan 7 ay önce İstanbul Maltepe Dumlupınar ilköğretim Okulu ana sınıfında okuyan Efe boz tuvalete gitme için öğretmeninden izin istedi ve 6 yaşındaki minik Efe ne yazıkki lavabonun devrilmesi üzerine can verdi... Bende bir anneyim aman tırnağına zarar gelmesin diye gözlerinin içine baka baka...
  2. Normal Doğum Kampanyası

Normal Doğum Kampanyası

Normal doğum yapan meleklerim yada yapacak olan meleklerim bakın böyel bir kampanya var bilginiz olsun :D:D Türkiye'de sezaryen rakamlarının çok artması üzerine Sağlık Bakanlığı harekete geçiyor reklam Çağdaş Ses Dergisi Sağlık Bakanlığı, son 3.5 yılda tam 1 milyon 858 bin 354 kadının sezaryenle doğum yapması üzerine, normal doğumu teşvik için kampanya başlatma kararı aldı. Eylül 2011 -...
  3. Van İçin Yardım Kampanyası

Van İçin Yardım Kampanyası

vanda deprem 2011 vanda deprem van depremi gelişmeleri burada,Van için yardım topluyoruz! Tüm Türkiye'yi Şehit haberleri üzerine tekrar üzüntüye boğdu! Evet Melekler belki forumumuz da Van'da yaşayan melekler vardır,hepsine geçmiş olsun diyorum,deprem korktuğum afetlerden birisi,Allah oradaki herkesin yardımcısı olsun.Yardımlarımızı esirgemeyelim. Depremzedelere Allah'tan sabır diliyoruz......
  4. kediler için destek

kediler için destek

Herkese merhaba , kedim ile bir yarışmaya katıldık kazanılan ödül mamalar sokak kedileri için kullanılacaktır bu yarışmada yazacağım linke girip bize destek olursanız çok mutlu oluruz

Sayfayı Paylaş