gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**doğu'da çocuk olmak**

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

doğuda evlilik Yine ağlıyor, Yıldız bakışlı çocuklar, Hayattan vazgeçmişcesine, sanki yılların tüm yükü üzerlerinde... [​IMG]
    Emek vereceksin yarınların için

Alın terin ile varacaksın ulaşmak istediğin yere

Haksızlığa boyun eğmeyip

Zulüm edene baş kaldıracaksın...!

Dört elle sarılacaksın emeğine

Okuyacaksın...

İnsanı, insanlığı öğreneceksin
    Bileceksin, seni beni...ve geçmişini...

-ya sen ne olacaksın çocuk?
    -astronot olacağım...
    -niçin?
    Cevap manidardır oldukça;
    -yıldızlara ulaşacağım...
    -ne olacak yıldızlara ulaşınca?
    -en parlaklarını toplayıp, anneme vereceğim...

Kapatalım pencereyi
    Parçalanmış bedenleri
    Yoklukları,yıkıntıları
    Yıkıntılar arasından sızan gözyaşlarını
    Umarsızca eğlenebilen parazitleri
    Görmeye dayanamıyorum anne...

Bakmayın güldüklerine onların...
    Fotoğrafı çeken abileri söylemiş
    Gülün diye...

Oyy çocuk sen mavilerde bir geleceksin
    Sen adın gibi hırçın... Adın gibi sonsuzsun...

**doğu'da çocuk olmak** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuk OLmak Çok GüzeL...

Çocuk OLmak Çok GüzeL...

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 850x596 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 850x903 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 850x1065 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 850x545 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 850x708 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 850x826 ve...
  2. çalışan annenin çocuğu olmak

çalışan annenin çocuğu olmak

İngiliz bilim adamlarının araştırmasına göre, çalışan annelerin çocukları, annesi evde olan çocuklar kadar aktif, duygusal açıdan da gayet sağlıklı. Bu açıklamalar çalışan annelerin yüreğine su serpecek nitelikte:dil: Davranışları ve ruhsal sağlıkları açısından, çalışan annelerin çocuklarıyla ev kadınlarının çocukları arasında fark bulunmadığını savunan İngiliz bilim adamları,...
  3. şimdi çocuk olmak vardı....

şimdi çocuk olmak vardı....

Omuzlarımızda taşıdığımız kırıklıkların acısına merhem sürecek dostlardan ters yüz edilmenin yangınına ağlayamamaktansa ; parçalanan bez bebeğimize , patlayan balonumuza , yere düşürdüğümüz elma şekerine ağlamak vardı ... Şimdi çocuk olmak vardı... Sadece parıltılı sözcüklerle giydirilmiş tümcelerde tanımlanan DOST kelimesini , cam bir vazoda kokusunu bilmeden izleyen söz adamı devlere...
  4. 90larda Çocuk Olmak (video)

90larda Çocuk Olmak (video)

90larda çocuk olmak, müzikleri, markaları, yiyecekleri, sakızları, nostaljik videolar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, 1990 larda çocukluğunu yaşayanlar aşağıda ki videoyu izleyince, eski günlere bir yolculuk yapacaklar ve yüzlerine kocaman bir gülümseme yayılacak..Buyrun...:hıms: http://www.youtube.com/watch?v=mI5H-YV6lKk
  5. çocuk sahibi olmak

çocuk sahibi olmak

ben 2.5 yıllık evliyim tüm tahlillerim yapıldı ve bir sıkıntım olmamasına ragmen hamile kalamadım son gittigim doktor klomen verdi bugün başladım.adetin 5.günü başlanıyormuş netten baktım çünkü doktor o bilgiyi ya vermedi yada bn kalabalıktan duyamadım.kullananlara soruyorum yardımcı olurmusunuz dogru zamanda başlamışımdır umarım ve içinde 10 tablet var ama doktor günde bir defa 5 gün iç...

Sayfayı Paylaş