gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Doğum Sancısı Nasıl Bir Şey Arkadaşlar Doğum Yapan Melekler Buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

doğum,doğum sancısı,

Doğum yapmış anneler ben bir şeyi çok merak ediyorum Hamilelikte sıra doğuma geldiğinde neler hissettiniz korkularınız var mıydı?Ben doğum yapan bazı kişilerden duydum çok kötü büyük sancı diyorlar kimiside öle korkulacak bir şey yok diyor sizler neler yaşadınız çok sancı çektiniz mi bunu doğumu yaklaşmış hamile melekler adına soruyorum size sonuçta aramızda ilk kez doğum yapacak bir çok anne adayı var belkide doğumla ilgili korkuları vardır bizlerle tecrübenizi paylaşır mısınız?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Haziran 2012
Doğum Sancısı Nasıl Bir Şey Arkadaşlar Doğum Yapan Melekler Buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum sancısı nasıl olur?

Doğum sancısı nasıl olur?

Doğum sancısı nasıl olur? Selam kızlar hamileyim ve sizden Doğum sancısı nasıl olur bu konuda bilgi istiyorum doğumumu çok merak ediyorumda
  2. Doğum Yapan Melekler Beni Dinlemelisiniz ....

Doğum Yapan Melekler Beni Dinlemelisiniz ....

Bayanlar şu an 30 yaşındayım.evliyim.Ve 2 evladım var .22 yaşında anne oldum. 28 . de ikinci evladıma sahip oldum.Çok şükür. Ama eşim ile kimse ile paylaşamıyacağım sıkıntılarımız oluştu. Birbirimize olan sevgimiz,saygımız bir süre sıkıntıların üzerine örttü. Sorunumuz yatak odamızla ilgiliydi. Kendimi kadın olarak hissetmiyordum. O duyguyu bilirsiniz. Hekim yardımı almak istedim ama...
  3. Gerçek Ve Yalancı Doğum Sancısı Nasıl Anlaşılır?

Gerçek Ve Yalancı Doğum Sancısı Nasıl Anlaşılır?

yalancı doğum sancısı nedir,yalancı doğum sancısı nasıl olur,doğum sancısı nedir,doğum sancısı nasıl olur,doğum yapacağımı nasıl anlarım,doğum sancıları hakkında bilgiler Doğum yapma tarihiniz yaklaştıkça, hamileliğin ortalarından beri hissediyor olabileceğiniz acısız ve sık olmayan sancıları bazen daha sık, birbirine oldukça yakın aralıklarla ve ağrı vererek sizi doğumun başladığı...
  4. Gerçek doğum sancısı nasıl anlaşılır ?

Gerçek doğum sancısı nasıl anlaşılır ?

Bir anne adayının heyecanla beklediği gündür. Kimi zaman korkar doğumdan ama minik bebeğini eline almak ister. Anne adayları bebeklerini dokuz ay on gün boyunca içlerinde muhafaza eder ve doğacağı günü sabırsızlıkla beklemektedir. Dokuz ay boyunca anne doktorun belirlediği tarihler arasında muayenelere gitmektedir. Doğum günü bizzat doktor tarafından belirlenir ve muayeneler sıklıkla kontrol...
  5. Doğum sancısını azaltmak mümkünmü?

Doğum sancısını azaltmak mümkünmü?

Anne adaylarının doğum esnasında sancılarını azaltmaya yardımcı olacak birçok teknik bulunmaktadır. Her anne adayı daha ağrısız bir doğum geçirmek ister bu nedenle doğum sancılarını azaltmanın yollarını araştırır. İşte size doğum sancılarınızı azaltmaya yardımcı olacak birkaç teknik; Masaj ve Doğum Esnasında Baskı Doğum sırasında partnerinizin size uygulayacağı hafif basınçlı ve sert bir...

Sayfayı Paylaş