gebe
  1. nagish

nagish Forum Okuru

doğum sonrası çatlaklara son.....hamişlereeeee

Konu, 'Gebelik' kısmında nagish tarafından paylaşıldı.

çatlaklara son phytolastıl lıerac phytolastıl fito krem çatlak mrb melişler....forumda birçok hamiş melek bulunmakta ve doğum sonrası çatlaklardan şikayetçiler doğal olarak....araştırarak bu bilgiyi edindim...size hem uygun hemde kesin bir çözüm vereceğim....FİTO krem....hemde öyle pahalı bir şey de değil...eczanenize gidin ve bu kremi edinin derim...doğumdan sonra bu kremi her gün sürün ve çatlaklarınızdan kurtulun...zaten bu bir çatlak kremi ve de ben şu anda kilo alıp vermeden meydana gelen çatlaklarım için kullanıyorum tavsiye edilir.....

2. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    paylaşım için tşkler.

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    saol cnm, lazim olacak bana dogumdan snra

4. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    sagoll cnm işime yarıyacak

5. nagish

nagish Forum Okuru

Rica ederim güzel melekler sizin için bu bilgiyi paylaştım:)baktim dogum sonrası catlaklardan herkes şikayetçi hemen paylaşayım dedim....faydalı olursa ne mutlu bana....

6. meral_demirezen

meral_demirezen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bu fito krem lıerac phytolastıl mi acaba?

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

lıerac phytolastıl cnm bu ne demek?? bilmiyorum da anlamını. ben bu siteden ayrıldım öle bi bakim dedim senin msjını gördüm....

doğum sonrası çatlaklara son.....hamişlereeeee konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikler sonrası karın çatlakları

Hamilelikler sonrası karın çatlakları

göbek çatlakları karındaki çatlaklar doğum çatlaklarına iyi gelen yağlar karın çatlaklarına ne iyi gelir karın sarkmasına bitkisel çözüm Göbek estetiği de bozulur. İkinci, üçüncü doğumlarda, ikiz gebeliklerde ve çok kilo alınan hamileliklerde deformasyon iyice artar. Karın derisi bollaşır ve çatlar. Karın duvarını oluşturan bağ dokusu da gevşer ve karın duvarı öne doğru çıkıklaşır ve...
  2. Doğum Sonrası

Doğum Sonrası

LOHUSALIK DÖNEMİ Hamilelik dönemi vücudunuz için çok zorlu bir dönemdir. Bu süre zarfında tüm organlarınız ve uzuvlarınız limitlerinin sonuna kadar zorlanır. Mesela kalbiniz eski büyüklüğünün 1.5 katına çıkar ve yeri değişir. Damarlarınız eskisine oranla çok daha geniştir ve çok fazla kan iletir. Eklemleriniz ağırlaşan vücudunuzu taşımakta zorlanır. Aynı zamanda progestoren ve östrojen gibi...
  3. Doğum Sonrası Çatlaklar İçin

Doğum Sonrası Çatlaklar İçin

bebek yağı çatlaklara iyi gelirmi kakao yağı çatlaklara iyi gelirmi doğum sonrası çatlarlar için Badem Yağı, Kakao Yağı, Kayısı yağı, Kantaron Yağı, Zeytin Yağ, Çörekotu Yağı .. Birebir ölçülerle karıştırın. Ve uygulayın. Not: Doğum çatlakları daha çok ilk 1 yıl içinde tedavi edilmelidir. Gebelik sırasında çatlak oluşumunu engellemek için özellikle yemek sonrası karnınıza sürün....
  4. Doğum Sonrası Çatlaklar Kabusunuz Olmasın!

Doğum Sonrası Çatlaklar Kabusunuz Olmasın!

doğum sonrası çatlak tedavisi, çatlaklar için bitkisel çözüm, çatlak tedavisi Sık sık kilo alıp vermekten ve özellikle hamilelik esnasın da oluşan çatlaklar doğum sonrası birçok bayanın ortak cilt sorunudur. Hatta bu çatlaklar bazen kişiyi psikolojik sorunlara kadar götürebilir. Kendine güveni kalmadığı gibi çatlaklarına bile bakmak istemez. Birtakım doğal ürünlerden oluşan bitkisel kürle...
  5. Doğum  Sonrası Gögüs çatlaklarının tedavisi

Doğum Sonrası Gögüs çatlaklarının tedavisi

doğumdan sonra meme çatlağı neden olur,doğumdan sonra meme başının çatlaması,doğum sonrası meme çatlağına ne iyi gelir,gögüs ucu çatlağı nasıl geçer,gögüs çatlağına ne iyi gelir,doğum sonrası gögüs çatlaması ve tedavisi hakkında bilgiler Genellikle emzirmenin ilk evrelerinde yada doğuma 1 hafta kalan sürelerde belirgin olarak karşımıza çıkan göğüs çatlakları bir çok anneyi rahatsız...

Sayfayı Paylaş