gebe
  1. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0

dogumda ve hamılelık takıp süresınce özel hastane mı devlet hastanesı mı?

Konu, 'Gebelik' kısmında tatlı cadım tarafından paylaşıldı.

hamılelık devlet hastanesinde sezeryan ücreti devlet hastanesinde sezeryan hamılelik hamilelık selam melekler.suana kadar bu konu acıldımı bılemıyorum ama takıp ettıgım kadar acılmamıs.okadar surec gecırıyoruz hamıle kalabılmek ıcın daha sonra hayallerımız gerceklesıyo ve kucugumuz bıze gelıyo.ama ya sonrası?gebelık boyunca ıyı bır doktora gıtmek sart hemde dogumu da sorunsuz atlatabılmek ıcın.sızler bu konuda neler dusunuyosunuz?özel hastaneler mı devlet hastanesımı bu konuda daha ıyı?dogum yapan meleklerımız varsa nerde yaptılar dogumu ve memnun kaldılarmı?tecrubelerınızı fıkırlerınızı ve dusuncelerınız beklıyoruz...

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    bewn dogum yapmadım ama bence ozel hastaneler daha iyi arkadasım devlet hastanesine gitmişti hic iyi deil demişti bana ve pişman olmuştu

3. asenamm

asenamm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence özel hastane iyi.. ama bazı doktorlar mesai bitimine kadar dogum olmazsa rahatsız edilmemek için sezeryan yapıyorlarmış.. dıkkat lütfen.. bugun ögrendım ve şok oldum

dogumda ve hamılelık takıp süresınce özel hastane mı devlet hastanesı mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özel Anadolu Çınar Hastanesi Nerede bilen var mı

Özel Anadolu Çınar Hastanesi Nerede bilen var mı

Merhaba benim Özel Anadolu Çınar Hastanesine gitmem lazım ama nerede olduğunu bilmiyorum acaba diyorum aranızda Özel Anadolu Çınar Hastanesi Nerede bilen var mı?
  2. Özel Ferihan Laçin Hastanesi Nerede bilen var mı?

Özel Ferihan Laçin Hastanesi Nerede bilen var mı?

Özel Ferihan Laçin Hastanesi Nerede bilen var mı acaba aranızda Özel Ferihan Laçin Hastanesi Nerede olduğunu lütfen yazın bana!
  3. Özel Avicenna Hastanesi Gültepe Nerede bilen var mı

Özel Avicenna Hastanesi Gültepe Nerede bilen var mı

Arkadaşlar benim Özel Avicenna Hastanesine gitmem lazım ama nerede olduğunu bilmiyorum aranızda Özel Avicenna Hastanesi Gültepe Nerede bilen varsa yazsın ya bana
  4. Özel Halkalı Kent Hastanesi Nerede bilen var mı

Özel Halkalı Kent Hastanesi Nerede bilen var mı

Merhaba benim bu önümüzde ki hafta içinde Özel Halkalı Kent Hastanesine gitmem lazım nerede olduğunu tam anlamıyla bilemiyorum lütfen Özel Halkalı Kent Hastanesi Nerede biliyorsanız yazın bana
  5. Devlet Hastaneleri ve özel hastanelerin normal doğum ve sezeryan doğum fiyatları

Devlet Hastaneleri ve özel hastanelerin normal doğum ve sezeryan doğum fiyatları

devlet hastaneleri 2012 normal doğum fiyatları özel hastanelerin 2012 normal doğum fiyatları devlet hastaneleri serzeryan doğum 2012 fiyatları özel hastanelerin sezeryan doğum 2012 fiyatları Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Hamiş Melek'lerimizi ve bizi ziyaret eden hamiş misafirlerimizi düşündük ve üşenmeden devlet hastanelerinin 2012 normal doğum ve sezeryan doğum fiyatları hakkında...

Sayfayı Paylaş